ערן זהבי. מסכם אליפות מרגשת
ערן זהבי. מסכם אליפות מרגשתצילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

עדיין לא עברו 24 שעות מזכייתה של מכבי ת"א באליפות המדינה בכדורגל בפעם ה-24 בתולדותיה ושחקניה עדיין באופוריה אחרי שחגגו כל הלילה.

בזמן שרבים חוגגים, כוכב הקבוצה שהגיע חזרה במיוחד בשביל הרגע הזה, ערן זהבי בחר לסכם את הזכיה המרגשת באליפות הראשונה אחרי שלוש שנות בצורת.

החלוץ הוותיק שזכה גם בתואר "שחקן העונה" מטעם מנהלת הליגות בכדורגל, בפעם השלישית בקריירה, פתח בהודיה את סיכום העונה שלו, כשכתב בחשבון האינסטגרם שלו:

"וואו, כמה חיכיתי לרגע הזה, אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל. אני רוצה להגיד לכם תודה על הכל, תודה על האהבה האינסופית לאורך השנים, מהרגע שהגעתי כולל הרגעים שעזבתי ועד הרגע שגרמתם לי לחזור כשהגעתי עם פ.ס.וו איינדהובן. הכל היה שווה בשביל להגיע לרגע הזה אתמול!".

זהבי הודה כי ההחלטה לחזור למכבי ת"א בעונה שעברה הייתה קשה עד מאוד. "גרמתם לי ללכת נגד ההיגיון, נגד כל הסיכויים וכל סיפורי העבר על שחקנים שחזרו ונכשלו וזה נגמר לא טוב. לחזור בגיל 35 למקום שעשית בו הכל זו החלטה לא קלה, אבל מה כיף בהחלטות קלות?".

"שמח שצלחנו את האתגר הזה ביחד וכשאני אומר ביחד - זה כולם כולל כולם. מאמנים, שחקנים, אנשים מאחורי הקלעים. והכי חשובים, אמנם כתבתי אותם אחרונים אבל הם הכח האמיתי שהרים אותי ברגעים קשים - זה המשפחה שלי והחברים הקרובים".

לסיום כתב זהבי לאוהדים הרבים: "רק תדעו שאני אוהב אתכם מהלב וכל רגע על המגרש גרמתם לי לתת 100 אחוז מעצמי בכל יום בכל דקה! מכבי ת"א אלופת המדינה! איזה כיף להגיד את זה שוב יאללה תהנו מהרגע".