השרים סמוטריץ' וגנץ
השרים סמוטריץ' וגנץצילומים: יונתן זינדל, פלאש 90

מה שבני גנץ עשה אתמול זה הרבה מעבר לחוסר אחריות, זה ממש גובל בפשע.

כשמיטב הלוחמים והמפקדים שלנו מחרפים נפשם וחלקם נהרגים במלחמה, הוא תוקע להם סכין בגב, מחליש אותם ואת המלחמה ובעצם אומר להם שהם מתים סתם כי המלחמה הלכה לאיבוד.

וכל זה כדי להחליש את ראש הממשלה רגע לפני שהיועץ לביטחון לאומי של ארה"ב נוחת כאן בניסיון לפתור או לפחות לצמצם את חילוקי הדעות בינינו.

גנץ דיבר על "מיעוט קטן שהשתלט על גשר הפיקוד ומוליך את הספינה אל הסלעים". בהמשך, כרגיל וכדי לשלול את הלגיטימציה של מי שחושב אחרת ממנו, גם הגדיר אותנו "קנאים". 7 חודשים אני נושך שפתיים מול דרישתו הלא לגיטימית של גנץ ומקבל את הדרתי והדרת עשרות אלפי לוחמים בני הציונות הדתית מקבלת ההחלטות בקבינט המלחמה למען האחדות.

7 חודשים אני נושך שפתיים מול החלטות שאני לא אוהב שמקבל קבינט המלחמה, שראשיו כולם היו שותפים לקונספציה ארוכת השנים שהביאה אותנו עד הלום. אני נושך שפתיים ומגבה כדי לתת גב לחיילים שלנו, כדי לחזק, כדי לשמור על האחדות החשובה כל כך. הצבעתי בעד עסקת החטופים הקודמת, ואני גאה על כך, הרבה כדי שהלוחמים והמפקדים שלנו לא יחשבו אז שהפסקנו את המלחמה.

מול האחריות הגדולה הזו שאנו מגלים מראשית המלחמה, מה שבני גנץ "הממלכתי" עשה אתמול בגלל כמה מנדטים שהוא איבד בסקרים זה לא יסולח.

אנחנו נמשיך עם העם ולמען העם, בנחישות ובהתמדה, באמונה מוחלטת בצדקת הדרך, נחסל את חמאס ונשלוט בעזה כמה שצריך כדי להבטיח את ביטחון תושבי הדרום ואת החזרת החטופים, נכה את חיזבאללה מכה נחרצת ונשיב את הביטחון גם לתושבי הצפון, ובעיקר לא נעמוד עם סטופר קצר רוח וחסר אחריות, שאין מסוכן ממנו במזרח התיכון.