רס"ל עומר קביליו ז"ל
רס"ל עומר קביליו ז"לצילום: באדיבות המצלם

רב סמל עומר קביליו, בוגר ישיבת נחלים, נהרג בתאונה בדרך לפעילות מבצעית בצפון. הלווייתו תיערך היום (שני) בשעה 16:00 בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

עומר ז"ל, הוא בנו של דורון קביליו, עוזרו של ח"כ משה פסל מהליכוד.

ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג כתב: "בצער רב התבשרנו על פטירתו של תושב העיר, רב סמל במילואים, עומר קביליו, אשר נהרג בתאונה בדרכו לפעילות מבצעית בצפון. ההלוויה תתקיים היום (ב') בשעה 16:00, בבית העלמין הצבאי סגולה".

"עומר ז"ל מצטרף לגיבורים הרבים שבעת פקודה עזבו את כל מרכז חייהם, עלו על מדים ונרתמו למאמץ המלחמתי כנגד האויב. ליבנו עם המשפחה על האובדן הקשה, ואנו משתתפים בצערה הכבד. יהי זכרו ברוך", ספד גרינברג.

התאונה בה נהרג קביליו ז"ל התרחשה אתמול סמוך לשעה תשע בערב. במוקד מד"א התקבל דיווח על רוכב אופנוע שהתנגש בקיר באזור התעשייה הדרומי בקרית שמונה. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ולאחר ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו של גבר כבן 22, עם חבלה רב מערכתית קשה.

הפראמדיק יונתן לנקרי סיפר: "הפצוע שכב במרחק מהאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית קשה מאוד ומצבו אנוש. עוברי אורח במקום סיפרו לנו שהוא התנגש בקיר במהלך נסיעה. מיד התחלנו בביצוע פעולות מצילות חיים ותוך כדי הטיפול מצבו של הפצוע התדרדר. ביצענו פעולות החייאה ממושכות אך לצערנו הפציעה שלו הייתה קריטית ונאלצנו לקבוע את מותו".