הפסיכולוג גדעון פיין וניר ושרה שמיר
הפסיכולוג גדעון פיין וניר ושרה שמירצילום: אישי

מאות מחפשי זוגיות כבר נרשמו למשדר ל"ג בעומר של פרויקט 252 שיהיה השנה בסימן 'לשרוף את המגבלות' - שורפים אמונות מגבילות בדרך למציאת זוגיות.

להרשמה למשדר לחצו כאן

"מחפשי זוגיות רבים מתמודדים עם אמונות מגבילות שמונעות מהם למצוא זוגיות", אומר גבי דניאל מנהל התוכן בפרויקט 252. "שינוי פרדיגמות יכול להיות המפתח למציאת זוגיות, לכן השנה החלטנו להתמקד בנושא הכי בוער שחוסם רווקים ורווקות בדרך למציאת זוגיות: אמונות מגבילות. לשם כך נעביר סדנה שתתן כלים ותובנות איך לזהות את האמונות המעכבות וכיצד לשנות אותם, וגם סיפור חיים מעורר השראה של מציאת זוגיות למרות המגבלות וכנגד כל הסיכויים.

במשדר החגיגי שיתקיים הערב (שני) ישתתפו ניר ושרה שמיר. ניר, עורך דין ושמאי מקרקעין שנותר בנכות של 100% בעקבות תאונת דרכים שעבר בכיתה י"ב, ישתף על הדרך שלו לחתונה. שרה אשתו תגלה מה גרם לה לראות בניר את האדם שבו, ולדלג על היותו נכה.

בהמשך המשדר, הפסיכולוג גדעון פיין יעניק למשתתפים ארגז כלים שיוביל אותם לקראת מציאת זוגיות מאושרת ובניית בית, מתוך לקיחת אחריות אישית.

"ל"ג בעומר זה הזמן הטוב ביותר לשרוף את המגבלות שתת המודע מציב לנו" אומר צוריאל גביזון יזם פרויקט 252 "המטרה שלנו היא שכמה שיותר מחפשי זוגיות יזכו להקים בית ואת ל"ג בעומר בשנה הבאה הם כבר יחגגו עם זוגיות מאושרת".

הירשמו עכשיו למשדר שיתקיים הערב (שני) י"ט באייר (27.5) | בשעה 19:30 בזום >>