במסיבת עיתונאים שנערכה במועדון זאפה מידטאון בתל אביב, הכריז הזמר והשחקן וחתן פרס ישראל יהורם גאון על סבב הופעות חדש בכיכובו – "עוד אני פוסע- סיפור חיי".

המופע יכלול את שיריו הגדולים של גאון, לצד שירים מוכרים פחות שאת חלקם לא ביצע מעולם על הבמה, בשילוב סיפורים מתחנות חייו. הוא ילווה בהרכב של 18 נגנים וזמרי ליווי, על הניהול האמנותי שלו חתום לואי להב ועל הניהול המוזיקלי והעיבודים חתום עמית הראל.

בתחילת מסיבת עיתונאים שקיים היום (רביעי), גאון הנרגש ביקש להקריא מילים שכתב מראש: "השאלה שצריכה להישאל היום, לפני כל שאלה אחרת, היא האם זה הזמן לצאת בתכנית חדשה? בדרום נלחמים היום, בצפון ילחמו מחר, המזרח רותח. אחים שלנו, בהם ילדים וקשישים, חיילים ונערות, עודם במנהרות של טחב ושנאה.

בכל יום ההודעה המצמיתה: 'הותר לפרסום'. אז זה הזמן להתחיל בהכנות לחגיגה של תכנית זמר? התשובה היא כן, ודווקא עכשיו, כדי לא להעניק מתנה נוספת למפלצות שמעבר לגבול, המייחלים לכך שגם היום-יום שלנו בעורף יהפוך ללילה שחור. כן, דווקא עכשיו, כי מופע שכזה צועק מסר של תקווה, שהסיוט יתם פעם, ושאנחנו לא עוצרים שום דבר, בעיקר לא את החיים. רק ממשיכים בעקשנות ועוצמות נפש לחיות - כי זה נשקנו הסודי".

תאריכי המופעים בסבב – 22.8 אמפי רעננה, 27.8 אמפי פארק אשדוד, 29.8 אמפי פארק ק. מוצקין 12.9 בריכת הסולטן ירושלים, 26.9 אמפי פארק באר שבע