יעקב רוטבלט, מקהלת 'ידידים' העולמית
יעקב רוטבלט, מקהלת 'ידידים' העולמיתצילום: יוסי אפללו

בעיצומם של ימי ספירת העומר מוציאים אוהד מושקוביץ והזמר דוד רוטברג מארה"ב ביצוע ווקאלי משותף, קאבר לשיר 'ברכת האורח' מהאלבום 'בשעה טובה' של אוהד. את השיר הלחין יוסי מולר ועל העיבוד הווקאלי אחראי יונתן שטרן.

השיר 'ברכת האורח' הוא רצועה מתוך אלבום קאברים שלם שמוציא דוד רוטברג ובו הוא מארח את הזמרים החסידיים כאוהד מושקוביץ, שמחה ליינר, אלי לוין ועוד רבים וטובים.

לרגל ספירת העומר, יוצאת גרסה ווקאלית בהגייה חסידית אותנטית על ידי הסולן והמנצח יעקב רוטבלט, וילד הפלא אלי וקסלר, בליווי מקהלת 'ידידים' העולמית שיחדיו מביאים ביצוע מרשים שאסור לכם לפספס.

שלומי קצנלבוגן בגרסה ווקאלית מיוחדת לימי הספירה ללהיטו "מודים" אותו הלחין שלומי בהשראת מורו ורבו הרב שמעון גלאי, המקפיד להדגיש בכל עת את עניין ההודיה לקב"ה.

"את 'מודים' הוצאתי לפני מספר שנים, והוא אולי הפך לשיר הכי מזוהה איתי. לאחרונה ישבתי וחשבתי עם עצמי, שעניין ההודאה נכון לכל עת, כשאנו מצווים בשמחה אנו מודים לקב"ה, וכן, גם בצרה כשאנו מבקשים על העתיד, אנחנו צריכים ומשתדלים תמיד להודות גם על העבר".

"בחרתי לשחרר את הגרסה הווקאלית כדי לתת מסר מיוחד, בכל מצב אנו צריכים להודות, וכן, גם אם זה בצורה ווקאלית, זו הודיה מיוחדת ומותאמת לתקופה".