אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

שהייה במטוס לאורך מספר שעות היא לא תמיד חוויה קלה, אבל היא עוד פחות קלה אם לא נמצאים בתא הנוסעים.

כיום, נוסעים שרוצים להביא איתם חיית מחמד לטיסה נאלצים להשאיר אותם בתוך כלוב קטן לידם או בתוך אזור ייעודי בתא המטען. חברת תעופה חדשה לשנות את חווית הטיסה של חיות המחמד, תמורת תשלום לא קטן.

חברת התעופה החדשה Bark Air מציעה מגוון טיסות מושקעות לכלבים שעשויות להתחרות גם במחלקה ראשונה במטוס נוסעים רגיל. כל כלב מקבל מסך טלוויזיה אישי, מיטה גדולה בה הוא יוכל לישון יחד עם בעליו וכמובן אוכל ונשנושים לאורך כל הטיסה.

עובד החברה דייב סטנגל אמר בראיון לInsider כי החברה מציעה מעטפת שלמה לכלב הכוללת גם הסעה מותאמת ואפילו השמעת מוזיקה אהובה. לפני הטיסה, החברה שואלת מגוון שאלות על ההעדפות של הכלב, כמו לגבי מיקום הישיבה במטוס או האם הוא אוהב לנסוע ברכב עם חלון פתוח או סגור.

סטנגל מוסיף כי גם צוות המטוס מותאם למען הנוסעים על ארבע, כאשר כל הדיילות נדרשות להיות בעלות ניסיון בטיפול בכלבים.

לפי אתר החברה, טיסה מלונדון לניו יורק עולה 8,000 דולר לנוסע יחד עם חיית המחמד לכל צד, כלומר כ60 אלף שקל לטיסה הלוך חזור. סטנגל אומר כי הוא מודע לכך שהמחירים אינם מתאימים לכל אחד אך שהוא מקווה שבעתיד הם יוכלו גם להוריד את המחירים, ושהם לא רואים במחיר הגבוה סיבה לא לנסות "לקדם את התעשייה" בנושא.

על אף המחיר המשמעותי, הטיסה הקרובה מלונדון לניו יורק כבר מלאה, וגם הטיסה הקרובה מלוס אנג'לס לניו יורק, כך שנראה שיש מספיק בעלי כלבים שמסכימים להשקיע עבור הטיסה המושלמת לכלב שלהם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!