חברת הכנסת לימור סון הר מלך הגיבה הבוקר (שני) לחיסולו של המחבל חאלד נג׳אר שרצח את בעלה שולי לפני 20 שנה.

"צה"ל חיסל הלילה ברפיח את חאלד נג׳אר ראש חוליית סילוואד שרצחה את בעלי שולי הר מלך הי"ד, שני חיילים, שני בחורים ואמא לשמונה ילדים", כתבה.

הר מלך שחזרה: "בבית הדין הצבאי קיבלו חברי החוליה שבעה מאסרי עולם. אני זוכרת את חאלד נג׳אר המחבל המתועב, לאחר שנגזרו עליו 7 מאסרי עולם. הוא אמר בבוז: "אתם אומה חלשה! אנחנו אומה חזקה, יש לנו סבלנות, אנחנו נחטוף חיילים עד שאחרון האסירים שלנו ישוחרר. שבעה מאסרי עולם? אני לא מחשיב את המספרים האלה. אני הולך להשתחרר".

"כמה שנים לאחר מכן הוא אכן שוחרר בעסקת שליט ואיתו כל החוליה. לאחר מכן הוא חזר כמובן לטרור והיה שותף לחוליה שרצחה את מלאכי רוזנפלד הי"ד", הוסיפה.

"התחושות מעורבות. מצד אחד הקלה גדולה על כך שהוא חוסל ולא יוכל יותר לפקד על רצח יהודים, אך מצד שני ההבנה שאנחנו מוכרחים ללמוד את השיעור הכואב, כי את הנעשה אין להשיב ושחרורו בעסקת שליט אפשר לו לחזור ולרצוח יהודים נוספים. ההשלכות היו חד משמעיות וברורות, ולוחמנו נאלצו לרדוף את אותם מחבלים, שוב, במרחק של 20 שנה".

לסיכום כתבה: "היום הוא עוד שלב בסגירת המעגל שלי ובסגירת המעגל של עם ישראל באויביו. אני מודה לכוחות הביטחון ולכל מי שהיה מעורב בחיסול המחבל הנתעב".