צוות ערוץ 7 העניק השבוע לשגרירה לשעבר ניקי היילי את פרס ירושלים לקראת כנס ירושלים של בשבע וערוץ 7 שייערך ביום ראשון הקרוב בניו יורק.

בעת קבלת הפרס אמרה היילי: "תודה רבה על הפרס. חלק ממני חש שאין בזה צורך כי כשאני מדברת את האמת, אין את הרצון לקבל פרס בגלל אמירת האמת. הלוואי שעוד רבים יעשו זאת. כשמסתכלים על מה שקרה, במיוחד לאחר השבעה באוקטובר, מבינים שתמיד צריך לעמוד לצד מי שפועל נכון. מה שישראל עושה מוצדק לגמרי, היא תמיד עשתה את הדבר המוצדק. הדבר היחיד שאני יודעת לעשות זה לצאת נגד מי שאינו צודק. אני יודעת שישראל צודקת, ידעתי את זה כבר בתחילת הדרך. אני רואה כיצד ישראל פועלת. אנחנו חייבים להמשיך להשמיע את האמת, צריך להשמיע את זה החוצה".

"ראיתי את זה כל כך הרבה פעמים באו"ם, כולם רצים לישראל כשהיא מותקפת, אבל כולם מהירים לבקר אותה כשהיא תוקפת חזרה. אם זו הייתה מדינה אחרת, אם זה היה קורה לכל מדינה אחרת, המדינה הזו הייתה נכנסת ללחימה, צועק וזועק איפה שרק אפשר וקורא לכולם לעזור להם. אנחנו אכן צריכים לעזור. וישראל אינה שונה".

ערוץ 7
ערוץ 7צילום: ערוץ 7

"צריך להכיר בכך שאיראן עומדת מאחורי המתקפה, סיפקה את כל האימונים לחמאס ואת המימון. השתמשו במידע מודיעיני רוסי וגם סין קשורה כשהיא קונה נפט מאיראן. צריך להגדיר בפירוש מי מסייע לדברים הרעים האלו להתרחש".

"ישראל אינה טועה, ישראל צודקת. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי להחזיר את החטופים ולוודא שישראל בטוחה ושלעולם לא תתרחש שוב מתקפה כזו". היילי הגיעה לישראל כאורחת של ח"כ דני דנון, יו"ר הליכוד העולמי.