הקומיקאי והסופר נדב נוה, גם הוא כותב קבוע במגזין אותיות וילדים, פרסם סרטון שמציג את הסיטואציה המוכרת לרבים מאיתנו, כאשר הגיליון מגיע בדואר וכל ילד רוצה להיות הראשון לעיין במגזין - אחד אוהב יותר את הקומיקסים ואחיו מסוקרן לדעת איך המשיך הסיפור בהמשכים.

בניסיון לתמרן בין שני הילדים מציע האב המתוסכל להשתמש בשיטת תור־תור או בהקצבת זמן קבוע לקריאה לכל ילד, אך לפתע מצטרף עוד גורם למשוואה - הבת הקטנה, שגם היא רוצה לקרוא במגזין...

מה עשה נדב לבסוף וכיצד פתר את הבעיה? היכנסו לסרטון וגלו!

להצטרפות למגזין לחצו כאן

כבר עשור ברציפות שמגזין "אותיות וילדים" מביא את כל התוכן שמעניין ומרתק את הדור הצעיר.

אלפי ילדים מוצאים בו את התשובות לשאלות שמעניינות אותם, רוכשים ידע כללי על הארץ והעולם, נהנים מסיפורים ומקומיקסים, זוכים בפרסי השתתפות ואפילו כותבים בעצמם במגזין!

אתם ההורים יכולים להיות בטוחים שהילד שלכם בידיים טובות וקורא את התוכן הערכי והאיכותי ביותר.

להצטרפות למגזין לחצו כאן

במגזין תמצאו כתבות מרתקות על נושאים מגוונים ורלוונטיים לתקופה. למשל, לכבוד יום ירושלים אירחנו את משה ליאון ראש עיריית ירושלים, שסיפר לנו בריאיון על האתגרים שעומדים בפניה של העיר. בכתבה אחרת שמענו מאנשי תרבות ורוח מה ישראלי בעיניהם.

לקראת שבוע הספר שנפתח בעוד כשבועיים, אנו מכינים לכם גיליון שכולו עוסק בנושא ספרים - מהראיונות והכתבות ועד הקומיקסים ועמודי היצירה. באחת הכתבות סופרים וסופרות מספרים על חבר ספרותי שהיה להם בילדות.

בין הכותבים במגזין תמצאו את הדמויות האהובות על ילדי המגזר: טוביה רונזפלד, אבישי שטרית, יהונתן רוזנהק ועוד.

להצטרפות למגזין לחצו כאן

המגזין מתאים לכולם, אך ילדי כיתות א'-ח' ייהנו ממנו במיוחד. בין הדפים תמצאו מדורים קבועים שעוסקים בסוגיות חברתיות, בשאלות הלכתיות ובלימודי אנגלית, סיפורים בהמשכים שמתאימים לגילאים שונים, תחרויות צילום וכתיבת סיפורים, ושאר תכנים שיעסיקו את ילדיכם בעשיית טוב ובחשיבה יצירתית.

"אותיות וילדים" הוא מגזין דו־שבועי שמגיע עד אליכם, עם עולמות תוכן עצומים שיפתיעו גם אתכם.

ואם כל זה לא מספיק, בנוסף וחינם לגמרי - פעם בחודש יגיע אליכם גם המגזין "מדע וטבע" שיפקח את עיני הילדים לעולם החיות והטבע שסובב אותנו - היכרות עם פלאי העולם, עובדות לא ידועות, ארכאולוגיה, חלל, דמויות משמעותיות בהיסטוריה, כל מה שמסקרן את הדור הצעיר על העולם שלנו וגם מחוצה לו.

אז רגע לפני שיוצאים לחופשת הקיץ והילדים משתגעים בבית, אל תשכחו להצטרף למגזין "אותיות וילדים" כאן בקישור!

מנויים חדשים מתפנקים במתנה מאיתנו! הצטרפו עכשיו!