חברת הכנסת לימור סון הר מלך (עוצמה יהודית) מתייחסת בריאיון לערוץ 7 מאירוע ריקוד הדגלים בירושלים להמשך המלחמה ברצועת עזה.

בפתח הריאיון אומרת סון הר מלך על רעיון החזרה לגוש קטיף כי זהו המסלול לניצחון. "המסלול לניצחון עובר דרך השיבה של כל ההתיישבות בחבל עזה ואני לא מדברת על נישות קטנות, סגורות וכלואות. אני מדברת על התיישבות, גדולה רחבה, משגשגת בכל חבל עזה. זה החזון, זו הבשורה, זה או אנחנו או הם".

היא מוסיפה כי "מאותו המקום שיצאו מרצחים שאמרו ששם ישראל לא ייזכר עוד, מאותו המקום השמחה הזו, העוצמה הזו, תגיע. אנחנו נראה את התהלוכות האלה בתוך חבל עזה. זה בעז"ה מה שיתן לנו את הניצחון המלא. בעזרת השם שישובו החטופים, שישובו הבנים שלנו ובעזרת השם נבנה שם את ההתיישבות".

בהמשך הראיון היא מתייחסת לטענה כי התמיכה בהתיישבות בעזה ירדה מאז השבעה באוקטובר. "אצלי זה לא נראה קצת קשה יותר. אני אמרתי את זה עוד לפני ה-7 באוקטובר, כשהעברנו את חוק ההתנתקות אני אמרתי שעד שאנחנו לא נשוב ונבנה את היישובים שנחרבו התיקון הוא לא שלם".

"אמרו לי, 'איך את יכולה לראות דבר כזה', היום אני רואה את זה יותר, אבל זה לא משנה שום דבר. אם אנחנו נחלום ככה, אז בעז"ה גם נזכה לראות את זה", מסכמת ח"כ סון הר מלך.