יצחק בן ארזה
יצחק בן ארזהעיצוב עטיפה - נעמה סטפנסקי, תמונה - יצחק הרץ

ימים ספורים לפני חג השבועות שיחרר הזמר והחזן אברימי רוט סינגל חדש - "להתוודע" בלחנו של יוסי גרין כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אלי קליין ואיצי ברי.

"בערב חג השבועות בכל שנה "רגילה" בזמן הזה מתנגנים להם כבר שירי תורה, שהרי חג מתן התורה עומד בפתח. בשנה כאובה זו, אף בחגים השמחים של חנוכה, פסח ופורים, יכולנו לחוש באויר גם את אווירת הימים הנוראים".

הרי מיד לאחר ימי המלכת המלך וקרבת אלוקים בסוכות נודענו והתוודעו כולם כי השם הוא המלך. ישנו שליט עליון בעולם שאם לא ישמור עיר שווא ישקוד שומר, ושום כוחי ועוצם ידי לא עשה לנו את החיל הזה".

עם הנשמה והכנות שלו, ומתוך חיבור מיוחד לדף הגמרא, משחרר יצחק בן ארזה מחרוזת מרוממת ומלאת השראה "אהבת תורה" המשלבת את מיטב שירי התורה מלחניו של ר' שלמה קרליבך.

המון לב ונשמה מתרכזים ברצועה הנפלאה הזו; השירה החמה והמרגשת יחד עם הקהל, הילדים שממלאים את השיר בטהרה ומתיקות, וההפקה הפשוטה ומלאת החיות.

בעל המנגן שיעלה רוט מגיש אלבום שירי תורה חדש ומיוחד לכבוד חג השבועות כדי להכניס את העוצמות ושמחת התורה אל תוך כל בית ובית בישראל.

"תורה טאנץ" הינה מחרוזת של שירי שמחה ודבקות אשר נבחרו בקפידה וקיבלו נופך ופרשנות מיוחדת בהגשתו החסידית והאותנטית של שיעלה רוט.

לקראת ולכבוד חג מתן-תורה השיק אלי הרצליך 'מחרוזת גמרא' בביצוע לייב ובה נבחרת שירי הצדעה לתורה וללומדיה.

את הרצליך מלווה עמי כהן שאחראי על העיבוד והניהול המוזיקלי, ביחד עם תזמורתו בהרכב מורחב. ביחד עם קליפ שמשלים את האווירה.

הלל מאיר משחרר סינגל אחרון לקראת האלבום שצפוי לצאת בשבוע הבא - "משלי התורה" אותו הלחין, ויוצא כעת לכבוד חג השבועות. העיבוד וההפקה המוזיקלית של אלי קליין ואיצי ברי.