סמ"ר שחר כהן מבטח
סמ"ר שחר כהן מבטחצילום: דובר צה"ל

האב השכול, ארז כהן מבטח, אביו של סמ"ר שחר כהן מבטח שנפל מפגיעת פצמ"ר בקרב צפון רצועת עזה קיבל שיחה מהטלפון שהיה שייך לבנו למרות שכבר פנה לחברת הסלולר שבה היה מנוי בבקשה לנתק את הקו.

"אתמול התקשרת אליי. איזה כיף היה והאמת ממש מפתיע לראות את המספר שלך על הצג, 'שיחה לא נענתה משחרון מתוקון', לצערי הייתי בקבוצה ולא יכולתי לענות, היית אומר מילה? משהו כמו 'אבא זה אני, הכל בסדר'? כשראיתי את המספר ליבי החסיר פעימה", סיפר בפייסבוק האב.

"מישהו עם הטלפון של שחר? שאלתי בקבוצת המשפחה, אבל אף אחד לא היה איתו, והוא גם היה כבוי, הבטרייה מרוקנת. והשיחה לא היתה מהוואטספ אלא מקו הטלפון הרגיל שבוטל אחרי מותך. אז התקשרתי חזרה למספר שלך, בחשש מלווה בציפייה. אולי תענה? אשמע את קולך האהוב, לא משנה כמה זה יהיה לא מציאותי. אבל במקום זה ענתה אשה", סיפר בכאב האב.

"הלו", היא אמרה, "הלו" עניתי "התקשרת אלי” הוספתי. "לא, לא התקשרתי" היא ענתה. "אני רואה שהתקשרת, רק שתדעי שזה מספר הטלפון של בני שנהרג".

האב מוסיף וכותב "המספר שלך עבר הלאה. כאילו זה מספר רגיל. זה עדיין לא מסביר את השיחה. אז אם מישהו יודע איך גורעים מספר. איך פשוט שמים בצד מספר של נפטר, אשמח לשמוע. כשחזרנו לאוטו זו התמונה שהופיעה איזה ילד מדהים אתה. תודה על המתנות הקטנות האלה. אוהב אותך".