ריקי ברוך, גיסתו של אוריאל ברוך שנרצח ביום שמחת תורה וגופתו נחטפה לעזה, מבקשת לחזק את "פורום תקווה".

בסרטון שפרסמה ברוך הוא מספרת: "נקודת האור שלנו בכל התקופה הנוראית הזאת היא "פורום תקווה" שמלווים אותנו, תומכים בנו ועוזרים לנו לעבור את התקופה הזאת, ונלחמים יחד איתנו בדרכנו".

תרמו לחיזוק פורום תקווה >>

משפחת ברוך קיבלה את הבשורה הקשה על הרצחו של אוריאל כשישה חודשים לאחר יום שמחת תורה. גופתו חטופה עדיין בעזה והמשפחה ממשיכה להיות פעילה במסגרת פורום תקווה כדי לשחרר את כל החטופים החיים ולהשיב את גופתו, יחד עם שאר גופות החטופים שנרצחו, ולהביאן לקבר ישראל.

"פורום תקווה" נוסד על ידי משפחות חטופים שמאמינות שרק באמצעות הגברת הלחץ הצבאי על חמאס ניתן יהיה לשחרר את החטופים. הפורום מוסיל קמפיין ציבורי נרחב בארץ, לצד קמפיין בינלאומי, כדי להגביר את הלחץ על חמאס. בנוסף הפורום מסייע למשפחות רבות מקרב משפחות החטופים ומהווה עבורן מקור לחיזוק ותמיכה.

"אנשי הפורום מלווים אותנו עד היום גם בקמפיינים וגם במאבק מול הממשלה" מספרת ריקי. "הם עוזרים לנו להבהיר את עמדתנו כדי שנוכל להחזיר את החטופים הביתה". כעת, כשהמלחמה חודשה וחטופים שוחררו בפעולה צבאית, מגבירים ב"פורום תקווה" את הפעילות בדרישה הציבורית להגביר את הלחץ הצבאי על חמאס.

"רק לחץ יגרום לחמאס להבין שכדאי לו לשחרר את החטופים. זה מה שעזר לנו בעסקה הראשונה, וזה מה שיעזור לנו להשיב את כולם הביתה", אומרת גיסתו של אוריאל.

ריקי ברוך קוראת לציבור להמשיך לחזק את "פורום תקווה" שנותן כוח לה ולמשפחות נוספות ומשפיע על מקבלי ההחלטות: "אני מאחלת שנזכה ליום ונראה את כל החטופים שלנו שבים הביתה בריאים ושלמים, ואת הנרצחים בקבורה יהודית בארץ ישראל".

תרמו לחיזוק פורום תקווה >>