כבר שנים רבות שניסים ברוך ורעייתו אלכסנדרה, מנהלים בהצלחה קריירה של מלחינים ומבצעים. ברזומה המוסיקלי של השניים נמצאים אלבומים במגוון סגנונות; חזנות, אופרה ומוסיקה יהודית מקורית, בינהם האלבום 'טיפות של אור' בו התארחו הזמרים: יצחק מאיר, יוסי מרגוליס ז"ל ובנימין מאיר – שעברו תחת ידו של ניסים, כמורה לפיתוח קול וכמנהל מקהלת 'גשר המיתרים'.

לאורך הקריירה המוסיקלית הענפה של ניסים ברוך, היו אלה פרקי התהילים של דוד המלך, שליוו אותו ואף הפכו לחלק בלתי נפרד מהפס קול שלו. לפני מספר שנים אף הוציא אלבום שכולו תהילים - 15 שירי המעלות. המזמורים נעטפו במוסיקה שמימית ובקול הטנור הקריסטלי של ניסים, ומעניקים מימד עמוק וחדש בתפילה לשירתם בבית המקדש.

בימים אלה, של מוצאי חג השבועות, יומו של דוד המלך נעים זמירות ישראל, משחרר ניסים ברוך ביצוע חדש ושמיימי למזמור החותם את ספר התהילים: 'הללוהו ברקיע עזו', אותו הלחין בעצמו. בשירתו, משתמש ניסים בשיטה חדשה לפיתוח קול, שמלמדת איך להשתמש בצורה הכי נכונה במחשבה, בקול ובגוף - אותה פיתח מתוך ניסיונו העשיר.

הלחן החדש של 'הללוהו ברקיע עזו', צפוי להשתלב במופע חדש עליו עמל ניסים בימים אלה, סביב ספר התהילים. המופע מספר את ההיסטוריה של עם ישראל בגלות, החל מימי האינקוזיציה וממחיש איך בכל פעם התהילים הם שהחזיקו את עם ישראל בכל התקופות הקשות. "הצרות הולכות ומתגברות, אנחנו מחכים למשיח יותר מאי פעם. הפרק האחרון בספר תהילים, מבשר על ביאת הגאולה, בה כל הנשמה תהלל י-ה, במהרה בימינו", הוא מסכם.