נמואל
נמואלצילום: יח"צ בפרונט

בתוך תקופה של עדכוני חדשות כואבים בלתי נגמרים, ואווירת גאולה שממש בפתח, משחרר נמואל סינגל קליפ חדש ומושקע - "גאולתנו".

את "גאולתנו" קיבל נמואל לפני תקופה ארוכה מהמלחין אלחנן אלחדד, והשיר כמו חיכה והמתין לימים אלו, ימים בהם הכל מבולבל, ותחושת הגאולה נראית קרובה מתמיד.

לשיר המיוחד צילם נמואל קליפ מרגש, שצולם בסמטאות צפת. "התושבים המדהימים של צפת, שנמצאים כיום בקו החזית, קיבלו אותנו בסבר פנים יפות", כותב נמואל. "מקווה שנצליח לחזק את עם ישראל ובמיוחד את תושבי הצפון עם התקווה הזו, ושנזכה כולנו יחד לראות את הגאולה בקרוב ממש".

שמילי רוטשילד מתגורר בלונדון ומשחרר כעת שיר קצבי עם מסר עמוק של תקווה וציפייה ומשקף את הכמיהה לבואו של המשיח, יום עתידי שמכיל הבטחה לשמחה ואחדות.

תקופה כזו כל מה ש"בא לנו" זה רק לחזור לשגרת חיים רגילה, כמו שהיה לנו רגע לפני שמחת תורה; לרקוד ולשמוח! קובי ברומר בסינגל חדש ומדליק "בא לי" אותו כתב יחד עם יאיר שובל שהלחין את השיר. העיבוד וההפקה המוזיקלית של האחים שריקי.

"'בא לי' הוא שיר תקווה וגאולה, בשיר אני רוצה להעביר את הרצון האמיתי שלנו, לרקוד ולשמוח כל הדרך אל הגאולה השלמה".

שמוליק סוכות משחרר את "השמחה" בקליפ ייחודי חדש, לחן מרגש ומקפיץ מבית מדרשו של בנצי שטיין, כשעל ההפקה נטע לוין ועל ההפקה המוזיקאלית אלי קליין איצי ברי.

שלום וועג בלהיט מקפיץ ומושקע במיוחד, מלווה בקליפ ססגוני ומשעשע, שיר הודיה להשי"ת על הנס שהתרחש בפיגוע בערב פסח ליד החנות אינסייד בירושלים.

השיר הוא גרסת כיסוי ללחנים ישנים וקדושים אותם הלחינו גדולי הדור זיע"א. הרה"ק ר' לוי יצחק מברדיטשוב זיע"א, והרה"ק בעל הקדושת ציון מבאבוב זיע"א.

ארי גולד מופיע ומשמח ערב ערב בחתונות, חופות, ואירועים שונים כבר מספר שנים. כעת ולראשונה, משיק גולד סינגל חתונות חדש בשם - "שמחת כלה" שהלחין בעצמו, כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית חתום שמואל כהן.

ולסיום, הנגן והיוצר מאיר קליינר ממשיך בסדרת שיתופי הפעולה (ביני לנדאו, יגל הרוש, יוסף קרדונר ועוד) והפעם מארח את נועם בנאי ב]יוט עתיק שנכתב על ידי שמעיה קוסון לפני מאות שנים וזכה לאינספור לחנים במהלך השנים.

הפעם הוא מוגש בלחן של חסידי ברסלב שזוכה לעיבוד עדכני ומעניין עם נגיעות אתניות מובהקות עם החצוצרה המופלאה של עופר מזרחי.