קאני. חוזר לישראל
קאני. חוזר לישראלצילום: דוברות בית"ר ירושלים

מתחילה להתכונן. כחודש עבר מאז סיימה בית"ר ירושלים את עונת 2023/24 בליגת העל בכדורגל ורק היום (שישי) הודיעה על הרכש הראשון שלה לקראת העונה שבפתח.

אחרי שהודיעה על הארכת חוזה של הקשר הוותיק דור מיכה והשוער הצעיר רוי ששון שעבר בהשאלה לבני יהודה מהליגה הלאומית, הודיעה הקבוצה הצהובה-שחורה מהבירה על הרכש הראשון שלה לו עבר בבני יהודה ועתיד מבטיח.

מדובר בסילבה קאני בן ה-21, שחקן כנף שגדל בבני יהודה. קאני שמחזיק בתעודת זהות ישראלית נרכש מבני יהודה על ידי קבוצת הפאר האוסטרית אוסטריה וינה בקיץ שעבר, ואחרי שמיעט לשחק בקבוצה הבוגרת של האוסטרים והושאל לקבוצה מהליגה השניה באוסטריה, החליט לחזור לישראל ולחתום בקבוצה בראשה עומד מי שנתנו בו המון אמון בעבר בבני יהודה - הבעלים ברק אברמוב והמנכ"ל כפיר אדרי.

קאני נחשב לשחקן מבטיח במיוחד ומוכשר מאוד כאשר הוא יכול לשחק בשתי עמדות הכנף וכן בעמדת החלוץ וניחן ברגל שמאל חזקה.

"אנחנו שמחים לקבל את קאני למשפחת בית"ר", אמר המנהל המקצועי אלמוג כהן. "מדובר בכישרון גדול שמתאים מאוד לסגנון המשחק שאנחנו מתווים ולדרך שהמועדון רוצה ללכת בה בשנים הקרובות. אנחנו עובדים בצורה יסודית כדי לבנות סגל ראוי שיתמודד בעונה הבאה למעלה".

קאני אמר לאחר שחתם על חוזהו: "ברגע שקיבלתי את הפניה של בית"ר רציתי מאוד שהעסקה תצא לפועל ושאגיע לכאן. אני מכיר ויודע מה זה הקהל של בית"ר ואת העוצמה של טדי. דיברתי עם הצוות המקצועי ואני מחכה כבר להתחיל. מודה לבעלי הקבוצה ברק אברמוב ולהנהלת הקבוצה על האמון והנחישות להנחית אותי כאן. מחכה להתחיל כבר ובטוח שהולכים לתקופה נהדרת ביחד".