אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

זה נשמע כמו תירוץ גרוע במיוחד לקנייה פזיזה ברשת, אבל קלי ניפס בת ה-42 מאנגליה מאובחנת כסובלת מסוג ייחודי של "הליכה מתוך שינה" שגורם לה לקנות בלילה מבלי שתהיה מודעת לכך.

קלי מספרת כי היא סובלת מפאראסמוניה- פעילות בלתי מודעת מתוך שינה, כבר מגיל צעיר. "בתור ילדה זה יותר נפוץ, הרבה ילדים הולכים מתוך שינה. עזבתי את הבית והלכתי לדפוק על דלתות של חברים באמצע הלילה אבל זה לא היה עניין רציני באותו הזמן".

בניגוד לילדים אחרים, קלי מעולם לא הפסיקה ללכת מתוך שינה, וגם בתור מבוגרת היא עדיין יוצאת מהבית בלילה ואף מסתובבת בגינות של אנשים זרים. עם הזמן, קלי גילתה כי היא לא רק מתעוררת מתוך שינה, אלא גם מתחילה לגלוש ואף לבצע קניות באינטרנט. היא מספרת כי היא גילתה לראשונה שהיא קונה ברשת כאשר קיבלה בבוקר מייל שמודיע לה שהחבילה שלה כבר יצאה לדרך.

למרות שרוב הקניות שלה מסתכמות בסכומים של עד מאה פאונד, לעיתים קלי מגלה בבוקר שהיא הזמינה גם דברים גדולים בהרבה. "אני קמה בבוקר ומקבלת הודעה שההזמנה שלי מוכנה לאיסוף, דברים כמו מקררים, שולחנות והמון דברים מוזרים. פעם אחת אפילו הזמנתי חבילה גדולה של בגדי בנות למרות שיש לי רק בנים".

בראיון לNew York Post קלי מספרת שהיא נאלצה לבטל מספר פעמים את כרטיסי האשראי שלה, ושבאחת הפעמים היא גם נפלה להונאה תוך כדי שהיא גולשת מתוך שינה. מכיוון שילדיה הקטנים של קלי זקוקים לעזרה שלה במהלך הלילה, היא לא יכולה לקחת כדור שינה והיא נאלצת להתמודד עם ההשלכות של העוררות שלה באמצע הלילה.

רוצים עוד? כתבות חדשות בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!