זום ספידייט
זום ספידייטצילום: אילוסטרציה

הערב, שלישי (25.6) יתקיים בפעם ה-9 אירוע זום ספידייט חגיגי מבית פרויקט 252. מעל 900 מחפשי זוגיות יקיימו עד 7 דייטים במקביל, עם פרטנרים שמותאמים אליהם ע"י אלגוריתם משוכלל וכל זה ב- 60 דקות ובלי לצאת מהבית!

בערב האירוע כל אחד מהנרשמים ישב מול הזום ויצא לסדרה של דייטים כאשר כל דייט אורך כ-9 דקות עם הפסקה של 2 דקות בין דייט לדייט, בסוף הערב כל אחד מסמן את ההצעות שמצאו חן בעיניו, ואם גם הצד השני מאשר, הם מקבלים את הפרטים להמשך היכרות :) בפעמים הקודמות מעל 50% מהמשתתפים יצאו עם לפחות מאצ' אחד!

צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252 משתף: "מדובר על קונספט ייחודי שמקצר משמעותית את הדרך לאלפי מחפשי זוגיות למצוא את בחיר ליבם. במקום לשרוף ערב שלם על דייט אחד, רק כדי לגלות בסוף הפגישה שאין התאמה - יצרנו אפשרות להיפגש עם 7 מועמדים עם פוטנציאל התאמה סופר גבוה, בפחות משעה אחת".

הוא הוסיף "חשוב להבין שגם אם השתתפת באירוע ספידייט קודם אז המערכת תדע לסנן את האנשים שכבר פגשת, כך שלא משנה כמה פעמים כבר היית בספידייט, תמיד תפגוש רק אנשים חדשים ורלוונטים! ומעבר לזה" ממשיך צוריאל - "יש לנו כל הזמן פידבקים שמראים לנו שהמאצ'ים שקורים בספידייט, הם מאצ'ים שהרבה פעמים, בדרכי ההיכרות הקונבנציונאליות, פשוט מעולם לא היו קורים".

איך נרשמים? כל מה שנדרש הוא למלא כמה פרטים על עצמכם והאלגוריתם שלנו כבר ידאג לכל השאר. ההשתתפות באירוע בעלות סמלית של 50 ש"ח בלבד לכיסוי הוצאות (ולחברי פרויקט 252 – 20 ש"ח) ומספר המשתתפים מוגבל! אז יאללה, סיכוי טוב שהזוגיות שלכם מחכה ממש מעבר למסך!

ההרשמה לאירוע נמצאת בעיצומה ואפשר להירשם בלחיצה כאן >>