אילוסטרציה
אילוסטרציהאייסטוק, דוב בער הכטמן

לא תמיד אנחנו יודעים איך ומתי אנחנו מצליחים להשפיע בעולם. אולם יש רגעים כאלו, שבו אתה מגלה זאת במפתיע. כך קרה לצוות פרויקט 252, שנשלח אליו המכתב הבא של עידן וברק - זוג שהכיר בזכות מיזם הזום-ספידייט שערך הפרויקט בחנוכה האחרון:

"היי צוריאל,

רצינו לספר לך סיפור הזוי שכולו נס אחד גדול.

אני עידן מקיבוץ בארי, מפונה למלון בתל אביב. בשביעי באוקטובר הייתי בבית, אני ואמא שלי (כל אחת בביתה) ניצלנו בנס, נס גמור ומוחלט!

בוא נלך כמה צעדים קדימה - חנוכה ערב נר שביעי, אני בוכה בדמעות לקב"ה שעברתי מספיק! אני צריכה את האיש שלי, אני לא יכולה יותר!

אחרי כשבוע, אני מקבלת מייל - ספידייט של 252 בזום, ואני מחליטה - אני נרשמת, רק כדי להרגיש שחזרתי לדייטים, לא האמנתי שיצא מזה משהו.

הגיע המועד, התלבשתי, התיישבתי מול המחשב והיו שניים שאיתם היה מאצ'. אחד שולח הודעה, מתכתבים, ואז השני שולח הודעה, אני רושמת לו בהודעה מתנצלת שכרגע לא רלוונטי ואם יהיה, אחזור אליו. לאחר כמה ימים הראשון הפך ללא רלוונטי וחזרתי לברק, התכתבנו כמה ימים אחרי הספידייט, ונפגשנו שבוע אחריו. גיליתי שברק הספיק הרבה בחיים - להתחתן, להתגרש, לחזור בתשובה והיד עוד נטויה.

***

אני ברק חוזר בתשובה, והתגרשתי לפני כשנתיים. אחרי הגירושין, לא האמנתי שאמצא מישהי אחרת, אבל לא נתתי למחשבה לעצור אותי. שבוע אחרי שהתגרשתי התחלתי לקחת שיעורי פיתוח קול וחודש אחרי שהתגרשתי התחלתי להיכנס שוב לעולם האפליקציות. שלחתי הודעות להמון בחורות, אבל לא ידעתי בדיוק מה אני מחפש. היו רגעים שהתייאשתי, אבל לא ויתרתי ויצאתי לעוד ועוד דייטים שלא הבשילו לקשר.

שנה שעברה בחודש אדר, בשבת חתן בר מצווה של בן דוד שלי, אחות של דוד שלי סיפרה לי על פרויקט 252 ועל איך הוקם הפרויקט ושאפשר דרכו גם להכיר מישהי, רק לשלוח את הפרטים אלייה והיא תעזור לי... אבל זה נשכח מזכרוני. השנה בחנוכה, שמתי לב למייל אודות הספידייט, הייתי אמור להירשם לספיד דייט של מוצאי נר שמיני, אך מסיבותי לא יכולתי ושלחתי מייל חוזר שממש חבל לי שאני לא יכול להירשם הפעם אבל אשמח מאוד שיהיו עוד ספידייטים והקרוב מביניהם אני נרשם ויהי מה!

כך היה, אחרי שבועיים נפתח ספידייט נוסף ונרשמתי אליו עם חשש אולי זה לא יעבוד? אולי לא אפגוש שם מישהי, אך אנשים קרובים אליי אמרו לי תנסה... מאמינים שכן יצא משם משהו!

הספידייט התחיל ועידן הייתה השנייה שפגשתי ונדהמתי מהחוויה שהיא עברה בשביעי באוקטובר בתור בת קיבוץ בארי. ראיתי מולי בחורה חזקה, אופטימית, שלא מהססת להסתכל למציאות בעיניים.

למרות ש"איחרתי" בשליחת ההודעה לעידן והיא יצאה בינתיים עם מישהו אחר, ידעתי שמה שהקב"ה מכוון עבורי זה הכי נכון עבורי. עידן חזרה אליי אחרי 4 ימים מאותו ספידייט, ומהשיחה הראשונה הרגשתי שזאת היא.

ב-ל' אדר א' יום הולדתי העברי הצעתי לה נישואין. בע"ה בעוד כשלושה שבועות, נעמוד מתחת לחופה מרוגשים, מאושרים ובעיקר מוכנים יותר מתמיד לבנות בית בישראל!

תודה לך על הפרויקט המדהים שנתנה לנו פלטפורמה להכיר ותודה לבורא עולם שהפגיש בנינו, אל תאבדו אף פעם את התקווה והאהבה כי גם כשהכול נראה חשוך תמיד יש אור וזה הכוח שלנו להאיר אותו.

בעקבות ההצלחה, יקיים פרויקט 252 זום-ספידייט נוסף ביום שלישי הקרוב בשעה 21:00. צפויים להשתתף בו כאלף מחפשי זוגיות, כאשר הסטטיטסיקה מדברת על מעל 35% שימצאו לפחות מאצ' אחד במהלך הסשן.

להרשמה לזום ספידייט הקרוב לחצו כאן >>