טאבון
טאבוןצילום: 450C

מהן האפשרויות השונות הזמינות עבורנו כאן כיום עבור טאבון ביתי או מקצועי, ואיזה סוג עשוי להתאים לנו ביותר?

מגוון רחב של טאבונים מקצועיים וביתיים גם יחד בקטלוג של חברת c450

עיון קצר באתר של חברת c450 יבהיר לכם מיד עד כמה רחב, עשיר, מגוון ומסקרן העולם של טאבונים ביתיים ומקצועיים כיום. עבור כל סוג של טאבון גז מומלץ תוכלו למצוא כמה וכמה דגמים שונים לחלוטין, כל אחד והמאפיינים הייחודיים לו כמו גם סוג וקצב הבישול האופייני לו. ישנם טאבונים נייחים או ניידים (כלומר, רצפת התנור מסתובבת), טאבונים בעיצוב מסורתי או מודרני, כאלו הפועלים באמצעות גז או עצים (כמו גם אפשרות לעבוד עם שניהם) וכולם במגוון גדלים צבעים וגימורים.

כל אחד מסוגי הטאבונים הללו, הן טאבון ביתי והן טאבון מקצועי, מספקים חוויה כוללת שקשה מאוד להשיג באמצעי בישול אחרים. זה נכון כמובן גם מבחינה אסתטית – הנראות בפועל של הטאבון, המסורתיות הציורית או הסגנון המודרני שהוא מכניס למטבח וכו', וגם מבחינה קולינרית ופונקציונאלית – טאבון מהווה כאמור שיטת בישול יעילה ונוחה המאפשרת להשיג תוצאות שונות ומגוונות עבור מאכלים שונים, תוצאות שקשה מאוד להשיג מכל אמצעי בישול יחיד אחר.

בת חן דיאמנט

בטאבון ניתן למשל לאפות בטמפרטורות גבוהות של מעל ל 370 מעלות (פיצה, כדוגמא מתבקשת), לצלות בשרים או דגים בחום בינוני של 250 עד 350 מעלות, לאפות לחמים בחום מעט נמוך יותר, לבשל מגוון מנות בבישול ארוך וחום יחסית נמוך של מתחת ל 150 מעלות ואפילו להפוך אותו לגריל גחלים מושלם.

כאמור – מגוון אפשרויות קולינריות רחב ועשיר, שסוגר כמה וכמה פינות עבור בתי עסק ועבור שימוש ביתי גם יחד.

איזה טאבון מתאים ביותר עבורך?

על מנת לבחור את הטאבון הספציפי המתאים ביותר לצרכים ולשימושים שלנו, נרצה קודם כל להבחין בין שימוש ביתי לבין שימוש מקצועי (כלומר – עבור בית עסק, שימוש תכוף ורחב היקף וכו').

לאחר מכן, כדאי להגדיר לעצמנו מהם סוגי המאכלים העיקריים שברצוננו להכין באמצעות טאבון זה. אז נכנס לאתר של c450 ואף ניצור קשר עם החברה ואנשי המקצוע שלה, אשר ישמחו לסייע לנו לבחור טאבון מומלץ עבורינו המתאים בצורה מקסימלית לצרכים ולחלומות שלנו, טאבון מקצועי לבית העסק או כל סוג אחר אשר יהיה הנכון והמתאים ביותר עבורנו. אין חכם כבעל ניסיון, ובתחום זה מומלץ שלא להתמהמה ולפנות מיד לגורם המקצועי ביותר בישראל בכל הנוגע לבחירה, התקנה ושימוש בטאבון.

בנוסף, נוכל למצוא באתר החברה גם את כל האביזרים השונים הנדרשים על מנת לתפעל טאבון באופן מקצועי, ולנצל את יכולותיו בצורה הטובה ביותר. כאמור – One stop shop לתחום הטאבונים בישראל.

חיים יוסף