מאמן סרבי נוסף במכבי
מאמן סרבי נוסף במכביצילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

מסרביה באהבה. בעוד זמן קצר תחל מכבי ת"א את אימוניה לקראת העונה שבפתח והאתגרים הרבים שניצבים בפניה בראשם העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

שלושה ימים לאחר שהתוודעה להגרלה הקשה שמחכה לה במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות בדמותה של סיטאווה בוקרשט הרומנית, הודיעה היום (שני) מכבי תל אביב על החתמתו של מאמן חדש לשורותיה.

כזכור, את העונה הקודמת סיימה מכבי עם תואר אלופתה המדינה בכדורגל לאחר שלוש שנים שחונות והגיעה עד למעמד שמינית גמר מפעל הקונפרנס-ליג האירופי עם שחקן העבר רובי קין האירי שעמד על הקווים.

המאמן האירי נחל הצלחה גדולה במכבי כבר בעונתו הראשונה ובקבוצת הבוגרים הראשונה אותה אימן, אך בחר שלא להמשיך בקבוצה והודיע על פרידה.

לאחר שבועיים ימים של חיפושים, במכבי הודיעו כעת על החתמתו של מאמן חדש כאשר אלה ממשיכים את הקו של המועדון ומחתימים מאמן זר ולא ישראלי. לא רק זאת אלא שמכבי ממשיכה גם עם מולדת המאמן כשאחרי איביץ' היא מחתימה מאמן סרבי נוסף - מאמן העונה בסרביה, ז'ארקו לאזטיץ'.

הסרבי אימן בשלוש השנים האחרונות את קבוצת TSC באצ'קה טופולה הסרבית, איתה נחל הצלחה גדולה כשהוביל אותה עד למקום השלישי בליגה הסרבית החזקה ומכיר היטב את יריבו ברק בכר, מאמן מכבי חיפה.

הבעלים מיץ' גודלהאר אמר: "אני שמח לקבל את פניו של ז'ארקו והצוות שלו למכבי תל אביב. במהלך התהליך התרשמתי מאוד מחוסנו הנפשי והמתודולוגיה הברורה של ז'ארקו, שתרמה ללא ספק להמשכיות שבהישגיו כמאמן. ז'ארקו הבין את המשימה הכרוכה במכבי והוא מוכן לעבוד קשה על מנת להצעיד את המועדון קדימה ולהגיע להישגים. אנא הצטרפו אליי לקבל בברכה את פניו של ז'ארקו ושאר אנשי הצוות המקצועי ונאחל לו הצלחה רבה".

ז'ארקו לאזטיץ' הוסיף: "אני נרגש להצטרף למועדון אדיר כמו מכבי ומחכה כבר לעבוד קשה על מנת להפוך את הקמפיין הזה למוצלח ככל האפשר".