רווקות
רווקותצילום: ISTOCK

"הייתי בכמה וכמה טיפולים שנמשכו מספר שנים, ובשום טיפול לא הגעתי לפרקטיקה הזו, לעומק הזה, ולתוצאות שהגעתי כאן!", כך אומרות צעירות שעברו תהליך אימון לחתונה עם מאמנות שהוכשרו על ידי מכון עומק הקשר.

אכן, למכון ישנה שיטה מוסדרת וכלי אימון מוצלחים ביותר שעזרו כבר לאלפי צעירות לקראת חתונה, ומשפטים מעין זה חוזרים על עצמם שוב ושוב בסיומם של תהליכי אימון משמעותיים ומרגשים.

"כל אחת מאיתנו מכירה לפחות מבקשת זוגיות אחת", אומרת נחמה ביטקובר, מייסדת מכון 'עומק הקשר'.

"זה הזמן לנסות לעזור להן. אולי להציע שידוך, לתת עצה או פשוט להיות אוזן קשבת. אם יותר ויותר נשים יירתמו למשימה הזו, נוכל לראות מאות חתונות וכלות מאושרות".

להרשמה ללא עלות לכנס עומק הקשר לחצו כאן

"אך מעבר להצעת שידוך והקשבה", מוסיפה נחמה, "ישנם עוד כלים שיכולים להועיל ולסייע, וכדאי שכל אחת שמוצאת את עצמה כתובת לצעירות תכיר אותן".

את הידע המעשי נחמה עומדת לשתף בכנס בוטיק חינמי שיתקיים בעז"ה ביום חמישי כ"א סיון, 27/6, בשעה 20:00 דרך הזום.

הכנס המיועד לכל מי שמלווה רווקות בתהליך החיפוש אחר זוגיות משורש נשמתן, כגון: נשות מקצוע, מטפלות, עו"סיות, מחנכות שמינית, מרצות במדרשה, נשות ציבור, וחברות.

להרשמה ללא עלות לכנס עומק הקשר לחצו כאן

בין הנושאים בהם הכנס יעסוק: איך לאבחן את החסימה המעכבת את החתונה? למה בחורות איכותיות לא מקבלות הצעות מתאימות? מה עוצר אותן מקבלת החלטה? איך הופכים את השליחות שלנו להכנסה בלי להתבייש לדבר על כסף?

בתוכנית הכנס: דברי חיזוק מפי הרב שמואל אליהו, "5 תובנות אחרי 1,500 חתונות" עם נחמה ביטקובר, תיאטרון 'מידלע' עם קטעי תיאטרון מרגשים מתוך הקליניקה, ופאנל מאמנות עם שאלות אקטואליות מעולם הטיפול מתוך הקלינקה.

להרשמה ללא עלות לכנס עומק הקשר לחצו כאן

17 שנים, 17 מחזורי הכשרה, ומעל 1500 כלות. אלו המספרים המרשימים העומדים מאחורי מכון 'עומק הקשר', וכעת נחמה ביטקובר מציעה לכל אשת טיפול לשמוע ולהעשיר את הטיפולים בקליניקה שלה בעזרת 5 העקרונות החשובים בתהליכים אישיים בכלל, ובתהליכי אימון לחתונה בפרט, ללא עלות.

במכון 'עומק הקשר' רואים שליחות גדולה במשימת הדור - הקמת עוד ועוד בתים בעם ישראל, ורואים לאורך שנות פעילות המכון הצלחות רבות אשר לדבריהם נזקפות למקצועיות ולגישה, אך מעל הכל - לסייעתא דשמיא הגדולה שבשליחות זו.

הכנס האינטרנטי יתקיים בעז"ה בתאריך כ''א סיון וישודר בזום.

כל אחת ואחת שנושא הרווקות קרוב לליבה ומעוניינת לתרום את חלקה להקמת בתים בעם ישראל, מוזמנת להצטרף ללא עלות כאן: