אבי לרנר
אבי לרנרתמונת יח"צ, בפרונט

לאחר תקופה ממושכת של בישולים באולמן, ושורת סינגלים שהוציא, משיק מנחם קובי את אלבום הביכורים שלו - "שירו לו".

מנחם קובי תושב צרפת מחובר לעולמות המוזיקה מאז ילדותו, החל מהשתתפות במקהלות ילדים, דרך שורת אירועים כילדי פלא בבמות נחשקות ועד לזמר חתונות ואירועים מאז שהתחתן. במקביל לקריירה המוזיקלית האישית שלו, הקים מנחם מקהלת ילדים ותזמורת שמופיעה מידי ערב בחתונות ברחבי אירופה ובכלל.

כעת, לאחר 22 שנים על הבמה, משיק מנחם את אלבום הבכורה "שירו לו" המכיל שורת שירים מיוחדים, עם מסרים עמוקים והרמוניות מפתיעות. יחד עם האלבום משחרר מנחם סינגל חדש בשם "לטב" - סינגל רוק סוחף ועכשווי אך עם טעם של פעם.

עם החיוך הרחב שלו משתף אבי לרנר בסינגל חדש "השמחה תחייך" אותו כתב והלחין בהשראת הפיוט שמח בני שכתב הרב יצחק סונה.

שיר מיוחד שהולחן ע"י ראש הישיבה רבי ישראל מאיר דרוק במיוחד לרגל שמחת הכנסת ספר תורה להיכל ביהמ"ד "תפארת ישראל", ומבוצע על ידי זמר הבית של מוסדות 'תפארת ישראל' ר' אהרל'ע סאמעט

השיר שהולחן במיוחד למעמד המרגש סובב על מילות התפילה שנאמרות בכל בוקר בשעת הנחת התפילין - "ומשפע מצוות תפילין יתמשך עלי להיות לי חיים ארוכים ושפע קודש, וארשתיך לי לעולם וארשתיך לי באמונה וידעת את השם" וזאת משום שביום האירוע חוגג בנו של תורם הספר תורה הי"ו - הבה"ח יצחק נ"י את יומו הראשון בו הוא מתחיל במצוות הנחת תפילין.

בהפקה גדולה ומושקעת עליה עמל המוזיקאי יעקב רוטבלט, הזמרים החסידיים ארהל'ה סאמעט, שלומי אסקל, מנדי וויס, יששכר גוטמן, מקהלת 'ידידים' העולמית ומקהלת הילדים 'יונגערליך' בניצוחו של שמעון חיים ליכטמאן, בפרוייקט משותף סוחף ומושקע עם מיטב הנגנים, הם מחדשים את "ניגון אשלג" - מארש קדיש, אותו שרים בחסידות אשלג בתפילת "קבלת שבת", והולחן על ידי האדמו"ר 'בעל הסולם' מאשלג זיע"א.

בהפקה מושקעת ועדכנית, משיק הזמר הלל מאיר אלבום בכורה עמוס בכל טוב, עם שורת שירים חדשים ומסקרנים, ועם טאצ' וחותמת אישית מדויקת.

"תירוצים" הוא אלבום שמספר גם את הסיפור מאחורי הלל, אמנם מגוון בשלל סגנונות מוזיקליים, אך שומר על האופי והצביון הישיבתי שמוליך את הלל לאורך הקריירה. האלבום מורכב משורת שירים שמושפעים באופן ישיר מהמוזיקה החסידית הנוסטלגית, ומונגשים בהפקה חדשנית 2024.

הסיפור של הלל מסופר לעומק במהלך האלבום, השירים שנכתבו בהשראת מאמרי חז"ל, זוכים לפרשנות מרתקת של הלל, כשאת הרוב המוחלט של השירים באלבום הלחין הלל בעצמו, כשאליו מצטרפים אלי קליין, חיים אלטמן ויונה ניימן.

שמילי אונגר בקליפ חדש - "פייער". השיר, מתוך האלבום החדש "שלום עליכם", יוצא כעת בקליפ מיוחד עם מסר מחזק על אש התורה שבוערת בליבנו תמיד.

ולסיום, בעיצומה של עונת החתונות הלא שגרתית, יהודה כץ מפתיע בסינגל חדש ומרענן – "קול שמחה". המוקדש לכל אותם זוגות של חיילים ועמך ישראל שבחרו להינשא ולהקים בית נוסף בישראל דווקא בתקופה הזו.

את הלחן למילים מן המקורות הלחין כץ לכבוד נישואי בתו, ולשיר מצורף וידאו-קליפ אשר משלב בין נופיה המרהיבים של העיר העתיקה בירושלים לבין שמחת החתונה של בתו של כץ.