רשתות חברתיות
רשתות חברתיותצילום: אייסטוק

רוב האינטראקציות בין אנשים בימינו הן כבר לא במפגש פנים אל פנים. האינטרנט והרשתות החברתיות כבשו את עולמנו, ורוב הקשר שלנו עם אנשים שהם לא מבני המשפחה הקרובים מתנהלים בערוצים דיגיטליים. גם רוב המידע שאנחנו צורכים מגיע משם.

בעולם השיווק והתוכן מבינים את זה היטב. כיום כל בעל עסק וכל חברה מסחרית יודעים שהדרך הטובה ביותר למשוך אליהם לקוחות היא באמצעות הרשתות החברתיות. לכן יש ביקוש הולך וגדל לאנשי ונשות מקצוע בעלי יכולות כתיבה והבעה, שמעורים בעולם הדיגיטלי ומבינים את השפה החברתית־מסחרית, שייצרו תכנים דיגיטליים מגוונים ורלוונטיים.

אין לכם סבלנות ורוצים ללמוד ולהתחיל לעבוד? לחצו כאן

ברור שככל שהכותבים והכותבות של התכנים הדיגטליים יהיו בעלי שליטה טובה יותר בשפה, באוצר המילים, בדרכי ההבעה ובאמצעים הרטוריים, כך התכנים שהם ייצרו איכותיים יותר וטובים יותר.

מתוך רצון לתת מענה שלם לכלל הצרכים המקצועיים, בנינו במכללה לבנות בירושלים תוכנית חדשנית וראשונה מסוגה, המשלבת לימודי לשון והבעה עם התמקצעות בכתיבת תוכן שיווקי־דיגיטלי, ומעניקה תואר ותעודת הוראה בלשון ובהבעה עברית עם תעודת כותבת תוכן שיווקי מוסמכת. הלומדות בתוכנית ירכשו מצד אחד שליטה מלאה ויסודית בשפה העברית ובשלל דרכי ההבעה בה, ומצד שני ידעו לפנות אל קהלים רחבים ומגוונים דרך הרשתות החברתיות בשפה עדכנית ועכשווית ולהיעזר לשם כך במגוון כלים דיגיטליים מתקדמים בשילוב בינה מלאכותית.

הלימודים בתוכנית מתקיימים במתכונת חדשה ומקוצרת במשך שנתיים בלבד, ומלווים במערך המלגות העשיר של הלשון העברית כמקצוע מועדף במשרד החינוך, שאִפשר בשנים האחרונות מימון מלא של שכר הלימוד בכל שנות לימודי התואר.

בוגרות התוכנית יוכלו לבחור בין עבודה בתחום החינוך בהוראת הלשון בבתי הספר לבין השתלבות בעולם העסקי ככותבות תוכן דיגיטלי מקצועי או לשלב עבודה במקביל בשני התחומים.

אתם יכולים לסיים את התואר בשלוש שנים! לחצו כאן