הקול בראש 2
הקול בראש 2קרדיט: באדיבות דיסני ישראל ופורום פילם

הסרט "הקול בראש 2" כבר עשה היסטוריה כשהוכרז כפתיחה הגדולה אי פעם לסרט פיקסאר וסרט אנימציה של דיסני בישראל, והערב הוא גם עשה היסטוריה עולמית כשכבש את האבן דרך הנכספת - הכנסות של מיליארד דולר בקופות ברחבי העולם.

מדובר בהישג לא מבוטל לכל סרט, אבל לסרטי אנימציה מדובר בהישג נדיר אף יותר - רק עשרה סרטי אנימציה מאז ומעולם חצו את רף המיליארד דולר, וכעת להיט האנימציה של דיסני לא רק מצטרף לרשימה המכובדת אלא גם מזנק היישר לראשה שכן הוא גם עשה זאת במהירות מסחררת של 19 ימים בלבד, ובכך שבר את השיא שהוחזק על ידי להיט אנימציה אחר של דיסני - וסרט המשך גם הוא - 'פרוזן 2' שחצה את הרף הנכסף רק ביום ה-25 שלו.

הסרט, היחיד בינתיים בשנת 2024 שיכול להתפאר ברזומה של מיליארד דולר, חוזר אל הקולות הקטנים בראשה של ריילי אותם אנו מכירים היטב מהסרט הראשון זוכה האוסקר – אך מצטרף גם רגש חדש: חרדה.

המפקדה בראשה של ריילי עוברת איתחול מחדש, על מנת לפנות מקום למשהו בלתי צפוי לחלוטין. שמחה, עצב, כעס, פחד וגועל אשר ניהלו את ראשה בהצלחה, עד כה, לא יודעים איך להרגיש כאשר מצטרף רגש חדש לתמונה, חרדה. מה גם שנראה שהיא לא הגיעה לבד והתוספת החדשה תעורר לא מעט בלאגן.