ווילי. הרכש הראשון של מחזיקת הגביע
ווילי. הרכש הראשון של מחזיקת הגביעצילום: האתר הרשמי של הפועל ירושלים

אחרי האלופה וסגניתה, גם מחזיקת הגביע מהבירה, הפועל ירושלים החלה בהכנות לקראת העונה שבפתח כשהחתימה היום (רביעי) את הרכש הראשון שלה.

אחרי שהפועל ת"א גרמה לרעידת אדמה כשהחתימה את כוכב פנרבחצ'ה הטורקית, ג'ונתן מוטלי, ירושלים החתימה גם היא סנטר מהליגה הטורקית בדמותו של אוסטין ווילי לשלוש השנים הבאות.

ווילי בן ה-25 זכה בעונה החולפת בתואר השחקן המצטיין של הליגה הטורקית, כאשר העמיד ממוצעים של 15.1 נק׳, 10.1 ריב׳, כמעט 2 חסימות למשחק ולא פחות מ-68.3% אחוזים מהשדה במדי טופאש בורסה הטורקית.

ווילי נחשב לסנטר אתלטי ומזכיר מעט את ג'וש ניבו בסנגון המשחק שלו, כאשר זה מצטיין בעיקר בכל הקשור לכדורים חוזרים.

"אני מתרגש מאוד להגיע למועדון עם היסטוריה ומסורת מפוארת אבל גם עם עתיד גדול שנעבוד כולנו יחד כדי להגשים אותו", אמר ווילי והוסיף "אני כבר לא יכול לחכות לפגוש את השחקנים המצוינים שכבר נמצאים בקבוצה, ובעיקר את האוהדים ששמעתי עליהם כל כך הרבה. יאללה הפועל!".

מאמן הקבוצה יונתן אלון אמר: "העובדה שאוסטין בחר להגיע אלינו אחרי עונת שיא בטורקיה אומרת הרבה על הכוונות שלנו ועל השאיפה של אוסטין להיות חלק מהדרך המרתקת שלנו לשנים הבאות. אנחנו מקבלים סנטר פיזי מאוד, עם חוש נדיר לריבאונד והתמצאות נהדרת בצבע וכמובן בגיל הנכון. אני בטוח שאוהדי הפועל הולכים להנות ממנו והוא הולך ליהנות מהם".