אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

פרידה כואבת במיוחד הובילה את שחקן הגולף המקצועי פרנסיס מקגיירק לנסות לשרוף את ביתו על מנת שאשתו לא תוכל לקבל אותו לאחר הגירושים. מקגיירק, התחרה בעבר בטורנירים עולמיים יוקרתיים ואף נחשב בשיאו לאחד מ700 שחקני הגולף הטובים בעולם. הישגים אלו אמנם הפכו אותו למיליונר, אך לאחרונה תהליכי הגירושים מאשתו הובילו אותו לנסות לשרוף את הבית המשותף שלהם.

לפי הדיווח בMetro התובעת קרוליין נייט העידה בבית המשפט כי מקגיירק ידע שהבית יהיה ריק מכיוון ששרה בדיוק הייתה בארוחת ערב. לפי עדותה, הוא נעל את הדלתות וזרק את המפתחות ואז ניסה להצית את הבית. בהתחלה הוא ניסה להצית את הבית בעזרת שמן בישול, אבל לאחר שלא הצליח הוא שרף כריות עם חומר דליק ומצית והבעיר את הבית.

למרבה המזל, השכנים הערניים הבחינו בשריפה וקראו לכוחות ההצלה שהספיקו להגיע בזמן ולכבות אותה. לפי העדויות בבית המשפט, מקגיירק אמר לצוותי הכיבוי כי הוא הצית את הבית מכיוון שלא היה מסוגל שאשתו תקבל את כל הבית והרכוש שלו. מלבד זאת, הוא גם שלח לאשתו הודעות תוך כדי המעשה בהם הוא מאיים עליה שישרוף את הבית.

פרקליט ההגנה של מקגיירק טען כי הוא נמצא במצב נפשי מעורער בעקבות תהליכי הפרידה ושהוא מביע חרטה על מעשיו. בית המשפט קיבל חלק מהטענות ומקגיירק ניצל מכניסה לכלא וקיבל רק 20 חודשי מאסר על תנאי. בתור פיצויים הוא נדרש לשלם כ13,500 פאונד לאשתו על הוצאות בית המשפט והנזקים.

רוצים עוד? כתבות חדשות בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!