סופרים את הימים לחתונה?
סופרים את הימים לחתונה?אייסטוק

התארסתם? מזל טוב! שיהיה בנין עדי עד והכנות קלות. בין הברכות הרבות בהן התברכתם, חזרו על עצמן שוב ושוב המילים "הכנות קלות".

הדבר מוכר לכל בני המשפחה שעומדים ברגעים משמחים אלו של ההיערכות לחתונה. ההכנות לחתונה הן רבות מאוד. בפרק זמן יחסית קצר יש להספיק רשימת מטלות עמוסה כשחלקה גם חדשה ולא מוכרת.

מאיפה מתחילים את ההכנות לחתונה?

לחפש דירה להשכרה לזוג? שמלת כלה? לסגור אולם אירועים? צלם? תזמורת? שבת שבע ברכות? התארגנות של המשפחה מסביב? הרשימה של המטלות היא ארוכה מאוד והלחץ סביב כל ההיערכות מתחיל לתת את אותותיו.

לצד כל ההכנות חשוב מאוד לזכור את בריאות הגוף והנפש ולא להרפות מהם בכל מצב ובכל זמן. כשותפה הטובה ביותר של חבריה בדאגה לשמירה על בריאותם השלמה, מובילה מכבי שירותי בריאות רף חדש בשמירה על בריאות הגוף והנפש בכל עת – גם בתקופה שלפני החתונה.

הכירו את מדריך הבריאות>>>

סופרים את הימים לחתונה

מדריך ייחודי ובלעדי עם תכנים מקצועיים בנושאי בריאות הגוף והנפש עד לרגע המרגש – החתונה. המדריך מותאם לכל בני המשפחה בהכנות שלפני החתונה.

המדריך כולל מדורי בריאות וכתבות תוכן מאת מומחי מכבי - במגוון תחומים:

  • אסתטיקה ובריאות העור מגוון טיפולים מקצועיים שתוכלו לקבוע במרפאות מכבי אסתטיקה בהתאם לתקופת השמחה
  • תזונה בריאה – טיפים מעשיים לשמירה על אורח חיים בריא גם בתקופה זו ואימוץ הרגלי אכילה בריאים ומזינים
  • בדיקות ראיה וניתוחי לייזר – כל מה שאתם צריכים לדעת על סוגי הטיפולים ומשך זמן החלמתם – שבמידה ואתם מעוניינים בהם תדעו להיערך לכך בזמן הנכון
  • פעילות גופנית – החשיבות בשילוב של פעילות גופנית גם בשגרה עמוסה ועצות שיעזרו לכם לעמוד בכך בהצלחה
  • בריאות השיניים – על הלבנות שיניים –טיפול מבוקש מאוד לפני חתונה, ועל מגוון טיפולי שיניים מקצועיים הניתנים במרפאות מכבידנט - המותאמים וחשובים לתקופה זו
  • התמודדות עם מצבי לחץ – מגוון טיפולי רפואה משלימה הניתנים במכבי טבעי שיכולים לעזור ולסייע בהרגעת לחצים וחרדות לאורך התקופה.

הורידו את המדריך המלא של 'מכבי' ותקבלו את כל מה שחשוב לדעת לפני החתונה להרשמה ולקבלת המדריך לחצו >>>>