אמילי והיגואר  האחרון
אמילי והיגואר האחרוןצילום: יחצ סרטי שובל

המאבק שמארגנים הארגונים הירוקים למיניהם סביב יערות הגשם בדרום אמריקה ארוך ורב שנים. זהו מאבק הן כנגד בעלי החיים המיוחדים שחיים כאן ונלכדים לצרכי מסחר, מאבק כנגד כריתת עצי הגשם ומאבק על המרחב הציבורי.

סרט חדש בצילום מלא עם דיבוב לעברית שמפיצים סרטי שובל מביא טפח מהמאבק ארוך השנים הזה ובמרכזו נסיונות ללכוד את היגואר האחרון ששרד במרחב.

אמילי גדלה ביערות האמזונס עם אביה ואמא. המקום המיוחד בו גדלה מעניק לה את החברות הנדירה ביותר עם ׳הופ׳ - גור יגואר אבוד שהיא מגלה ומגדלת.

כאשר אירוע טרגי מאלץ את אמילי ומשפחתה לעזוב את היער ולעבור לחיות בעיר ניו יורק, היא ממשיכה לחלום במשך שנים על חזרה ליער הגשם כדי לפגוש את החבר שלה.

בהיותה בת 14, לאחר שהתרגלה לחיי העיר, היא מגלה שכפר ילדותה נמצא תחת איום מצד סוחרי בעלי חיים. היא יודעת שהיא חייבת להגיע לשם כדי להציל את היגואר האהוב שלה, אבל התוכנית שלה לחזור לאמזונס, נתקלת בהתנגדות של אביה ושל המורה שלה אניה שמצטרפת למסע למרות התנגדותה.

ביחד הן יוצאת למסע אל הג׳ונגל כדי להתאחד עם הופ ולהציל אותו מאלה המבקשים להרוס את יער הגשם וחיות הבר שלו. . מרתק, מהנה, עם צילומים נפלאים ודיבוב יוצא מן הכלל