המפגש של צעירי הציונות הדתית
המפגש של צעירי הציונות הדתיתצילום: ללא קרדיט

צעירי מפלגת הציונות הדתית השיקו בשבוע האחרון את שלוחת הישיבות של נוער המפלגה וקיבלו תמיכה ממקום פחות צפוי, הנהגת הנוער בעוצמה יהודית.

בחשבון הפייסבוק של צעירי הציונות הדתית פורסמה תמונה ממפגש ההשקה לצד הכיתוב: "הצעירים מתרחבים! בכנס בירושלים בהשתתפות חברי הכנסת אוהד טל וצבי סוכות השקנו את שלוחת הישיבות של צעירי המפלגה. משפיעים ביחד, ומנצחים ביחד".

בתגובה, מחשבון הפייסבוק הרשמי של הנהגת הנוער בעוצמה יהודית כתבו "בהצלחה", והצעירים הודו להם.

יצויין כי בשלוחת הישיבות חברים בחורים משמונה ישיבות שונות. באירוע היה אמור להשתתף גם שר האוצר בצלאל סמוטריץ', אך בעקבות דיונים בקבינט, נבצר ממנו מלהגיע והוא שלח ברכה מצולמת לפעילים.

יו"ר ההנהגה הצעירה של מפלגת "עוצמה יהודית" אלחנן שקולניק הסביר לערוץ 7 מדוע בחר לאחל בהצלחה למי שכביכול נחשבת ל"יריבה" פוליטית. "בימים של מחלוקות, קיטוב ושיסוע, אני רוצה לעשות צעד סמלי ולברך אותם בהצלחה".

"אנחנו מאמינים ב'קנאת סופרים תרבה חכמה', לפרגן להם, אוהבים אותם. לו יהי שביחד נשיג את המטרות שלנו, נחזיר את החטופים, נכריע את המלחמה בכוחנו ואחדותנו, זה הערכים שחינכו אותנו בעוצמה יהודית", הוסיף.

חנה קורן, מרכזת צעירי הציונות הדתית, אמרה לערוץ 7 כי ישנה חשיבות גדולה לשיח מאחד בזמן מלחמה: "בזמן שכל המטרה של האויבים מבחוץ היא לפלג אותנו, חובה עלינו להיות מאוחדים מבפנים, כי רק ביחד ורק באחדות נוכל לנצח. זה המוטו שמוביל אותנו לאורך כל הפעילות של הצעירים, ואף הקמנו סיירת אחדות מיוחדת שתפעל ותיזום פרויקטים כדי לאחד בין כל חלקי העם".

קורן אף הסבירה על השלוחה שהוקמה: "האמת שבתוכניות העבודה שלי לא היה חלק של להקים שלוחה של נוער המפלגה בישיבות התיכוניות. בתוך התרחבות המחוזות זאת דרישה שהגיעה מהשטח, של בחורי ישיבות שחשוב להם מצד אחד להישאר בישיבה וללמוד ברמה הגבוהה ביותר, אך מצד שני חשוב להם להיות בעמדת השפעה ולהיות חלק מהתפתחותה של מדינת ישראל".

"אחרי שהודענו על הקמת השלוחה הייתה היענות שאפילו אנחנו לא ציפינו לה, כשרק למפגש הראשון הגיעו קרוב ל70 בחורים משמונה ישיבות שונות", אמרה לסיום.

הפוסט והברכה
הפוסט והברכהצילום: ללא קרדיט