נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ מעריך כי בסופו של דבר הוא יתמודד על הנשיאות מול סגנית הנשיא קמלה האריס.

בראיון ראשון מאז העימות הטלוויזיוני סיפר טראמפ על תחושותיו לאורך ולאחר העימות מול ביידן. "זה היה ערב גדול. אפשר היה לחוש את האנרגיה הרבה. אנרגיה כמותה לא חשנו זמן רב, בשום עימות קודם. זה היה שונה. כבר מההתחלה, כאשר הציגו אותנו, הוא היה נראה חיוור מאוד. כאשר הוא התחיל לדבר חשבתי שהקול שלו היה חלש. המנחים היו הוגנים, אבל זה היה ערב מוזר כי אחרי כמה דקות התשובות שהוא (ביידן) העניק לא היו הגיוניות", אמר טראמפ.

לאחר מכן ניצל טראמפ את הריאיון כדי לתקוף את ביידן. "הוא הנשיא הגרוע ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. מה שהוא עשה לגבולות שלנו, למדינה שלנו, לאינפלציה, הוא הורס את הביטוח הלאומי, אני כל כך מאוכזב ממנו כנשיא. הוא אפילו לא העניק תשובות. אלו היו גיבובי מילים ללא משמעות", אמר טראמפ.

המנחה שון האניטי שאל את טראמפ "האם היית רוצה שביידן יפרוש? האם בכלל אכפת לך?". טראמפ ענה כי "אנחנו התכוננו אליו, אבל אני לא חושב שזה משנה. היו לנו ארבע שנים נהדרות, הגבולות שלנו היו חזקים, הכלכלה לפני מגפת הקורונה הייתה מעולה, הטובה אי פעם, אבל כאשר קיבלו את הווירוס הסיני עשינו עבודה מעולה. הבסנו את דאעש בתוך כמה חודשים. אנחנו דוהרים אל תוך מלחמת עולם שלישית, לדעתי. האנשים סביבו מנהלים את העניינים, וזה רע. אנחנו נהיה במרכז מלחמת עולם שלישית, וזו תהיה מלחמה שמעולם לא הייתה כמותה, בגלל הנשק".

הוא גם האשים את ביידן כי השתמש במשרד המשפטים והתביעה האמריקאית על מנת לרדוף אותו ולהגיש נגדו כתבי אישום.

האניטי שאל את טראמפ האם הוא חושב שבסופו של דבר סגנית הנשיא קמלה האריס תתמודד מולו בבחירות לנשיאות. "אני חושב שזו תהיה היא. הם מודאגים מהבחירות אם זו לא תהיה היא. אני חושב שזה מה שהם יעשו. אני חושב שהיא אדם לא אפקטיבי. היא הייתה ממונה על גבולות אך מעולם לא ביקרה שם. הוא (ביידן) לא רוצה לפרוש, אבל אם הוא יפרוש – זו תהיה היא".