אברהם פריד שר 'אחינו', בשיתוף עם כיכר החטופיםדוידי בן ציון סטילס: חיים טוויטו

כמיטב המסורת, נערך אמש (שלישי) בפעם ה-15 מופע הקיץ השנתי של עיתון 'בשבע' וערוץ 7. השנה התקיים מפגש מוזיקלי מיוחד בין גדול הזמר החסידי אברהם פריד לבין עידן רייכל על בימת בריכת הסולטן בירושלים, מול קהל של למעלה מ-6,500 צופים.

במהלך הערב היה חיבור ישיר ומיוחד עם כיכר החטופים בתל אביב, שם נערכה כמדי שבוע העצרת למען השבת החטופים "שרים יחד לשובם".

בשיחה מבריכת הסולטן לכיכר, שר אברהם פריד את השיר "אחינו כל בית ישראל", ומהכיכר שודר לבריכת הסולטן טקס "ויהי אור", במהלכו הודלקו אלפי פנסים של תקווה למען שחרורם המהיר של כלל החטופים.

במהלך המופע, ביצע אברהם פריד שיר של יוסי הרשקוביץ ז"ל, "גם כי אלך". בסיום המופע, עשרות חיילים על מדים עלו לבמה ורקדו עם אברהם פריד. במופע השתתפו גם משה כורסיה והזמר שמואל.

יו"ר עיתון 'בשבע' דודו סעדה אמר כי מדובר ב"ערב של תפילה, מופע של זיכרון, עוצמה וכוח, עם שירה הבוקעת מהלב ומשברת לרסיסים את דמעות הקהל שבא לשמוע את אברהם פריד, גדול הזמר החסידי, יחד עם עידן רייכל. חיבור מדהים של הכלה וחיבוק כי כולנו שבט אחים ואחיות, ויחד מתפללים לשובם של החטופות והחטופים".

"הערב נפתח עם אוהל שרים תפילה בתל אביב בראשותה של גניה צוהר והמשיך לריקודי שמחה עם חיילים על הבמה. נתנו חיבוק למשפחות הנופלים לצד הצדעה לנשות המילואימניקים. ערב בנוי לתלפיות", סיכם.