אהרון מאיר בלעיש, אברך בישיבת רמת השרון, מפרסם סינגל חדש: הדרך.

"בשנים האחרונות אני נוסע מידי פעם לאומן להשתטח על ציונו של רבי נחמן מברסלב, ואף שהחיים שלי השתנו לגמרי מאז שהתחלתי לנסוע לצדיק-הנסיעה כרוכה גם בקושי גדול לעזוב את המשפחה את ארץ ישראל האהובה, ולאחרונה גם הדרך הארוכה והמייגעת גם כך, שהתארכה בשעות רבות בשל המלחמה-גם כן מקשה. ערב הנסיעה האחרונה שלי לפני כמה חודשים, ה' יתברך זימן לי בלבולים גדולים, בקשר לנסיעה לאומן ובכלל בכל המקום שלי בעבודת ה', וכך מצאתי את עצמי בדרך לאומן מנסה לדובב את מה שהנשמה מרגישה, וכך יצא השיר", מספר אהרון מאיר על הולדת השיר.

אהרון מאיר מספר לערוץ 7 כי השיר מוקדש לכל מי שבדרך ומחפש את האור. "השיר הזה בשבילי הוא ממש חלום שהתגשם - ואני כולי תפילה שכל מי שישמע אותו יתמלא בתקווה ותפילה לבורא עולם שיאיר גם לו את הדרך. השיר מוקדש לכל מי שבדרך ומחפש את האור.. ובתפילה שבורא עולם יאיר לעם היקר שלנו את הדרך, ולילה כיום יאיר".

אהרון מאיר בלעיש, בן 30, נשוי לתהילה, ואבא לחמישה. גדל ברעננה וכעת גר ברמת השרון. "זוכה ללמוד בישיבת ההסדר רמת השרון המתוקה מזה שש שנים".

מילדותו הוא היה מחובר לשירה. "מאז שאני זוכר את עצמי עוד מילדות - מאוד אהבתי לשיר בכל הזדמנות שנקרתה בדרכי, אם זה בתחרויות שירה סניפיות, בבית הספר וכדומה.

כך גדלתי, כשמצד אחד יש בי דחף פנימי חזק מאוד לשיר ומצד שני אני מטבעי קצת מופנם שלא אוהב לדחוף ולנסות לקדם את עצמי. בכל אופן, גם זמן ופנאי לייצר חומרים לא מצאתי. בינתיים עברתי גם ללמוד בישיבת ההסדר רמת השרון, שמלבד היותה ישיבה מדהימה וחמה, הניגון והשירה מקבלים בה מקום מרכזי מאוד בין החבר'ה.

התבררתי עם זה כמה שנים, ובינתיים נהייתי בעל קורא וחזן בבית כנסת ברמת השרון, ובימים נוראים בבית הכנסת בו גדלתי ברעננה. בהשגחה פרטית דרך בית הכנסת הכרתי את הזמר והיוצר שיר דוד גדסי, אדם נדיר וחבר יקר, ואפילו קבענו חברותא יומית. בהשראתו הרצון שלי לשיר קיבל דחיפה נוספת, וגם שיר דוד הציע לי את עזרתו להתקדם עם זה".