תא"ל שטרן ימונה לראש אכ"א

קצין החינוך הראשי תת אלוף אלעזר שטרן יתמנה לתפקיד ראש אגף כוח אדם ויועלה לדרגת אלוף. הוא יחליף את האלוף גיל רגב, המסיים את שירותו הצבאי. מינוי זה הוא חלק מסבב מינויים חדשים שיתבצע בקרוב במטכ"ל.

, י' בכסלו תשס"ד

קצין החינוך הראשי תת אלוף אלעזר שטרן יתמנה לתפקיד ראש אגף כוח אדם ויועלה לדרגת אלוף. הוא יחליף את האלוף גיל רגב, המסיים את שירותו הצבאי. מינוי זה הוא חלק מסבב מינויים חדשים שיתבצע בקרוב במטכ"ל. שר הביטחון שאול מופז אישר את המלצות הרמטכ"ל רב אלוף משה, בוגי, יעלון, לשורת המינויים החדשים.

בין יתר המינויים: מפקד עוצבת הבקעה היוצא תת אלוף אודי שני יתמנה לתפקיד ראש אגף התקשו"ב ולמפקד הגיס הצפוני. תת אלוף שני יועלה לדרגת אלוף ויחליף בתפקידו את האלוף יצחק, חקי, הראל.

האלוף הראל, שהיה עד כה ראש אגף התקשו"ב ומפקד הגיס הצפוני, ימונה לתפקיד ראש אגף התכנון, ובכך יחליף את האלוף גיורא איילנד, אשר היה בתפקיד זה עד כה.

צוין כי מינויים אלו נוספים לחילופי תפקידים שנעשו גם לפני שבוע, אז אישר שר הביטחון שאול מופז למנות את ראש מטה חיל האוויר תת אלוף אליעזר שקדי לתפקיד מפקד חיל האוויר, מינוי שבעקבותיו הוא יועלה לדרגת אלוף.

תת אלוף שקדי יחליף בתפקידו את מפקד חיל האוויר כיום האלוף דן חלוץ. מועד חילופיהם של תת אלוף שקדי והאלוף חלוץ נקבע לאפריל 04'.