"חיישן תאונות הדרכים" מגדיל את הסיכוי לטיפול מהיר בנפגעי תאונות דרכים ויכול אף להציל נפשות.

חברת "איתוראן" שהינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום איתור וסיכול גניבות רכב חושפת בימים אלה פיתוח מהפכני המהווה פריצת דרך בתחום סיוע מיידי לנפגעי תאונות הדרכים – "חיישן תאונות דרכים".

"חיישן תאונות הדרכים" מורכב בתוך מערכת ה"איתוראן" מזהה את הרכב שהיה מעורב בתאונה ובאופן אוטומטי שולח אות למוקד "איתוראן" המאפשר זיהוי מיידי של הרכב הנפגע, מיקום הרכב, ומאפשר למוקדי "איתוראן" ליצור באופן מיידי קשר עם הנהג ברכב בכדי לקבל מידע לגבי הארוע ולגבי הסיוע לו זקוק הלקוח.

ועם הקשר הראשון לא מתבצע מסיבה טכנית כלשהי או מסיבה שהנהג או הנוסעים ברכב נפגעו ואין באפשרותם לענות לטלפון, יותר המוקד קשר מיידי עם מד"א, המשטרה וכוחות החילוץ ומוסר להם את כל הפרטים על מיקום הרכב ופרטים נוספים.

"חיישן תאונות הדרכים" פותח ע"י צוות מהנדסים וטכנאים שעמלו על הפיתוח כ-6 חודשים ועלות הפיתוח היתה כ-700 אלף ₪.

מחירו של "חיישן תאונות הדרכים" הינו כ-200 ₪ וכאמור, הוא יורכב בתוך מערכת "איתוראן" שברכב.
לחברת "איתוראן" כ- 150,000 לקוחות הנוהגים ברכב במדינת ישראל ולכ- 100,000 נוספים בברזיל, ארגנטינה, וארה"ב.

במסגרת פעילותה שומרת חב' "איתוראן" על רכבי לקוחותיה מפני גניבתם באמצעות מוקד מבצעי וכוחות שטח הפועלים 24 שעות ביממה ומסייעת ללקוחותיה בהכוונה בכעת נסיעתם ברכב ובעת מצוקה בדרך באמצעות מוקד Mr. big. השירות החדשני של חב' "איתוראן" המאפשר קבלת מידע על לקוח שמעורב בתאונות דרכים בזמן אמיתי ושליחת כוחות לסייע לו מצטרף לחזון זה. (ש)