עינב גלילי, מגישת תוכנית בוקר בערוץ 2 וכן תוכנית סאטירה בערוץ זה מצהירה בפה מלא, כי היא מתעבת מתנחלים. בראיון למוסף מעריב אומרת גלילי: "היכולת שלי לראיין מתנחלים כבדים היא מאוד מוגבלת. אני יכולה לשבת מולם ולשנוא, ועם הזמן זה רק מחמיר.

בתקופה האחרונה אני לא יכולה לסבול את זה שכל דיון מתחיל בפסקה המלנכולית על גורלם המר של האנשים שצריך לעקור מהחממות, שרובן אגב ריקות. פשוט שיעברו דירה.. שיקבלו פיצויים נדיבים מאד מבחינתי שיהיו אפילו פיצויים מושחתים בגובהם.. יקבלו בית חדש, יגיעו המוברים ויאללה נגמר! התוצאה של ההיאחזות הזאת נראית לי שואתית".

גלילי לא שוכחת גם לשפוך את זעמה על יגאל עמיר שרוצה להביא ילד לעולם : "יגאל עמיר רוצה להביא ילד לעולם? אני ממליצה על רמדיה".

לתהיית המראיינת על כי מדובר באמירה אכזרית ומרושעת ענתה גלילי: "כשמדובר ביגאל עמיר אין לי שום בעיה. הייתי רוצחת אותו. הייתי הורגת אותו ואת זרעו... אני כל כך זועמת".


ב'אגודה לזכות הציבור לדעת' מביעים בתגובה זעזוע על הדברים. האגודה תובעת מגלילי להשעות עצמה מכל טיפול עיתונאי בתוכנית ההינתקות, ואומרת שאם גלילי לא תעשה זאת היא תפעל לכפות עליה מהלך שכזה.

מהרשות השניה נמסר, כי כעת בוחנים שם את התבטאותה של גלילי.