הדרישות שעוד נזכה לשמוע בקרוב

תראה אנחנו ממש מבולבלים. אנחנו יודעים היטב שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ואנו במקרה הטוב רק אורחים כאן.

הרב אברהם בלס , י"ט באדר תש"פ

לכבוד מר בני גנץ השלום והברכה

כאן הרשימה המשותפת. שמחים לשבת איתך בגלל שמר נתניהו לא יודע לחתוך דברים ואנו צריכים רשימה של רמטכ"לים שיודעים איך להחזיר אותנו אל עצמנו. רוצים רק אחד שהתחייב בביקורתו על מר נתניהו ראש הממשלה, שיחזיר את הבטחון לאזרחי הדרום בצורה חד משמעית. 

תראה אנחנו ממש מבולבלים. אנחנו יודעים היטב שארץ ישראל שייכת לעם ישראל ואנו במקרה הטוב רק אורחים כאן. כל הבעיה היא שאתם היהודים משדרים לנו את ההיפך, כלומר את היותכם גזלנים בארץ זאת וזה נורא מבלבל. מדברים איתנו על נתינת ארצכם לנו האורחים וזה נורא מבלבל. אנחנו דורשים שתעמידו אותנו בצורה ברורה על מקומנו כמו שרק רמטכ"לים כמוכם יודעים לעשות.

הדרישה הראשונית שלנו היא לסגור את הר הבית למתפללים ערבים. אנו יודעים שהר הבית הוא הלב של התרבות היהודית האוסרת על כאלו שאינם יהודים לבקר ממקום. אל תתנו לנו להחטיא אתכם. נמאס כבר לשמוע את מר נתניהו שכניסת יהודים להר הבית תבעיר את המזרח התיכון, כיוון שזה הדבר הכי צודק. נמאס לנו להיות גזלנים.

דרישה שנייה היא שתחזרו לגוש קטיף. הגירוש מגוש קטיף היה מהלך לא הגיוני שרק גרם לנו העם הערבי לירות לכיוון הדרום, ולהשבית אוכלוסיות שלמות של יהודים.

הדרישה השלישית היא לנקוט יד קשה כלפי אחינו בעזה במקרה שאכן לא יבינו שהמצב השתנה ואנו חוזרים להיות אורחים. אנחנו ננסה להשפיע עליהם בדרכי נועם, אולם אם זה לא ילך הם צריכים לדעת שאין להם את הגב שלנו.

הדרישה הרביעית היא לפרק את אחינו הערבים ביהודה ושומרון מנשקם. מי שהוא אורח אין לו צורך בנשק.

הדרישה החמישית היא אם בכל זאת ימצא טרוריסט ערבי, אחרי שיבינו שנגמרו המשחקים, ואנו רוצים להחזיר את הגזלה, הרי שיש מיידית להרוס את ביתו, ולגרש את כל משפחתו.

הדרישה החמישית. כל ערבי שידבר נגד עם ישראל, ולא יכיר במדינת ישראל כמדינת העם היהודי אחת דתו להיות מגורש מהארץ.

הדרישה השישית היא לעזור למי שרוצה מאתנו למצוא את מקומו בארצות אחרות. פה יש כאן רק מקום לבלבול ולעשיית דברים לא ראויים. בנוסף לא ייתכן שאנו נעצב את פני החברה הישראלית.

הדרישה השביעית היא לראות בחומרה נישואים של יהודי או יהודייה עם ערבים. אנחנו יש לנו תרבות וזהות ואל תשגעו אותנו.

הדרישה השמינית. אנו דורשים במוצהר לצאת כנגד תרבות הלהט"ב. זאת תרבות קלוקלת שרק פוגעת לנו בבני הנוער.

אנחנו יודעים שאתם היהודים אנשי חסד, ולאחר שכל הערבים יבינו שאנו אורחים פה אנו בטוחים שתעשו כל מאמץ לסייע בעדנו בכל המישורים האזרחיים. בסך הכול אנו יודעים בנוסף לכך שארץ ישראל, שייכת לעם ישראל שאתם אוהבי אדם מאין כמותכם, שאתם בעלי תרבות עשירה שעתידה להעשיר מאוד את התרבות שלנו, וכמו כן אנו מודים לכם על הזכות שיש לנו לחיות במדינה משגשגת. זה בכלל לא מובן מאליו. תודה רבה לכם בתקווה שנזכה גם אנחנו לתרום למדינת ישראל.