ג' בטבת תשע"ט 10:02
אני משתדל לבצע פעמיים-3 בשבוע את הסט הזה:

1. קפיצות כוכב
2. רגליים לחזה
3. קפיצות כוכב
4. סקווט
5. זריקת רגליים ומספריים עם הידיים
6. ריצה במקום.ף, ידיים כמו בריצה

7. על הגב, אופניים
8. על הגב, כמו קפיצות כוכב
9. על הגב, מספריים עם הרגליים
10. על הגב, כמו קפיצות כוכב
11. על הגב, כפיפות בטן

50 שניות רווח בין תרגיל לתרגיל.

המטרה היא להוריד במשקל, ולכן התרגילים בנויים כ1 אירובי ואחד אנאירובי

אז לשאלות:
א. חושבים שתרגילים כאלו מתאימים גם לנשים? (המטרה-הורדה במשקל גם)
ב. התרגילים טובים? ממליצים לעשות שינוי בסט?

תודה!
ג' בטבת תשע"ט 10:56

ג' בטבת תשע"ט 11:22

אבל בהורדה במשקל ע"י תזונה כן

צריך קודם לאכול נכון, פעילות גופנית זה נפלא אבל בלי תזונה נכונה לא שמעתי שזה מצליח...

צריך לצרוך את כל אבות המזון - פחמימות חלבונים שומנים פירות ירקות ושתיית מים

אולי תשקול ללכת לדיאטנית שתתאים לך תפריט לפי הצרכים שלך

ג' בטבת תשע"ט 23:10
אני עוד לא שם.. זה נראה לי כבד לי על החיים בשלב זה
ומהכושר אני יותר אהנה בעתיד אני מניח..
ה' בטבת תשע"ט 09:18
עבר עריכה על ידי או"ר בתאריך ה' בטבת תשע"ט 10:16
לא מבינה גדולה בכושר אבל זה נשמע תרגילים טובים. אולי אם יש שומן במקום מסוים אפשר למקד בו בעיקר התרגילים. גם חסר קצת תרגילים ליציבה חגורת כתפיים וגב. להבנתי תרגילים האלו יכולים ממש להתאים גם לאישה (רק להוסיף כיווץ רצפת אגן ונשיפה לפני מעמס כמו בתרגילי בטן). אם זה להוריד משקל כדאי גם רצף של עשרים דקות אירובי לא?! הליכה ריצה קפיצות שחיה אופנים אולי ביום שאתה לא עושה תרגילים, ככה יהיה לך גם מזה שלוש פעמים בשבוע
ה' בטבת תשע"ט 11:51
בשנים האחרונות רופאים ממליצים דווקא אימון במשקל כבד זה שורף יותר קלוריות בפחות זמן.

אימון אירובי גורם להרגשת רעב אחרי אימון שיכול להוביל לאכילה של יותר קלוריות ממה ששאלת בזמן האימון.

יותר חשוב מאימון זה תזונה נכונה בלי זה חבל על האימון לצורך הענין מישהו שעושה אימון שורף בערך 800 קלוריות ואז נהיה מאוד רעב ואוכל 1800 במקום 1000 שהוא אוכל ביום רגיל הוא בזבז את הזמן שלו וזה מאוד שכיח.
ה' בטבת תשע"ט 23:15

לא כ"כ הבנתי חלק מהתרגילים...

מה זה קפיצות כוכב?

עוד שאלה חשובה כמה זמן כולל כל אימון?

כמה סטים וחזרות אתה עושה?

לי נשמע שחסר זמן אירובי טוב לפני כדי שיעזור באמת לשרוף,

נניח חצי שעה הליכה/ 15 דק' ריצה/ אופניים/ לפחות פעמיים-שלוש בשבוע,

ועוד 20 דק' של כוח...

שים לב שאתה לא מפצה בארוחה בומבסטית אחרי אימון... אבל כן חלבונים (עוף/ביצים...)

ויותר חשוב מהורדה במשקל זה הורדת מסת שומן ועליה בנפח שריר... אז אל תרוץ למשקל אחרי כל אימון.

בהצלחה!

ה' בטבת תשע"ט 23:22
קפיצות כוכב זה פתיחה של הרגליים נתינת 'כיף' מעל הראש עם הידיים תוך כדי קפיצה.

האימון כ20 דקות. דקה עבודה, 50 שניות מנוחה.

איזה אירובי טוב אפשר להוסיף לפני? חשבתי על קפיצה בחבל. יש עוד רעיונות? (לא ריצה... משהו בתוך הבית..)

לא רץ למשקל. נשקל פעם בשבוע.
האמת שלא כ"כ אוכל אחרי האימון. מה כדאי לאכול? משהו שאני ממש לא ישמין ממנו! כי אני עושה את האימון מאוחר בלילה.
ה' בטבת תשע"ט 23:47

לא מדברים היום על קלוריות וכו', היום יש הרזיה חכמה, עבודה נכונה על מטבוליזם ומשחק שעיקרו הוא הורמונים.

תשתחרר מתפיסות של "ראש בקיר" של פעם, יש היום דברים חכמים בהרבה!

הידע נמצא באינטרנט. בכמויות אדירות. תשקיע שעתיים שלש ללמוד ואז תתחיל לעבוד בצורה מדויקת בהרבה שתתן לך תוצאות פי כמה.

המלצתי האישית היא על סרטוני יוטיוב של ד"ר ברג. יש שם הכל, חכם, קצר ועם כל הטיפים (יש גם סרטונים בעברית, אבל בעברית תמיד משאירים את החלק החשוב לכנס שעליו צריך לשלם כרטיס וכו וכו. באנגלית - אומרים לך הכל..).

היסודות הטובים ביותר להצלחה:

1. צום לסירוגין. חלון של 8 שעות אכילה והשאר צום, כלומר - שתיה בלבד. יש בזה הרבה שיטות.

2. אימון אינטרוולים. 30 שניות מאומצות מאד, ודקה מנוחה. יש בזה הרבה שיטות כמה מנוחה וכמה עבודה, אבל ברור שהמאמץ צריך להיות עצים מאד והמנוחה בין סבירה לטובה (קצת עבודה ויותר מנוחה).

3. אכילה נכונה. יותר חלבונים, פחות אוכל קנוי ושאר מתועשים, הקפדה על אכילת שומנים, אכילה של מזונות בעלי אינדקס גליקמי ואינדקס אינסולין נמוך ועוד ועוד.

4. שינה. שינה שינה שינה, ומוקדם. שינה אמרתי?...

שום דבר לא קל, אבל מספיק שתקח את מה שאתה יכול ליישם בקלות - והתוצאות יהיו אחרות.

הידע מחכה שם בחוץ. תעבוד חכם.

ח' בטבת תשע"ט 11:22
תוכל לתת עוד פירוט?

ואם אני ואנגלית לא חברים
מה מומלץ בעברית?
ח' בטבת תשע"ט 11:48

המטרה של צום לסירוגין היא לאפשר שריפת שומנים בגוף.

זו שיטה מאד מאד חזקה, ואם תחפש עליה קצת בגוגל או ביוטיוב - תמצא המווון. לי היא עוזרת קודם כל - לא להשמין.

כ"כ יש בפייסבוק:

GetLean35

קישור לאינדקס אינסולין וכמה הוא חשוב, ומשם עוד קישורים להמון נושאים. יש לו גם על צום לסירוגין, סוכר ועוד ועוד.

הוא כותב יפה, ברור ועם המון ידע חדשני. יש לו גם סדנה בתשלום. (תפתח עם הגנה של רימון ולא תתקל בתמונות לא צנועות...).

אימוני אינטרוולים תמצא המון בגוגל ויוטיוב, יש המון דרכים, תגבש את האימון הנוח בשבילך.

ריצה, אופניים או תכלס - כל מה שממריץ.

מבחינת תוכנית תזונה נהדרת יש את "פרוטוקול 8.0" של חיים כהן. 

פשוט, קל, ברור, ועם שאר הידע שתצבור - זו דרך תזונה חזקה ומאד מאד ישימה.

תוכל לקבל הרבה ידע בזה גם בעמוד פייסבוק (מבחינת שמע, הכי אהבתי באנגלית אז אין לי קישור ממש טוב להביא לך).

אני ממליץ מאד על שמיעה של תכנים ביוטיוב תוך כדי אימונים. זה חשוב כי עם הזמן תראה מי מתאים לך ומדבר אליך יותר.

תשמע ותקרא על שינה והחשיבות שלה, זה פשוט קריטי בכל התהליך.

זה פשוט המון ידע שכדאי לשמוע ומתוכו - תוכל לבנות תוכנית שתתאים לך בדיוק.

לדעתי זה שם המשחק: יש המון שיטות, דרכים, טיפים ועוד ועוד. תתחיל עם המרכזיים שמניתי, הם ממש יסודיים.

אבל הכל תלוי בתגובת הגוף שלך וההשפעה של התזונה והאימונים!!!

רק ניסוי ובדיקה של דרכים שמתאימות לך יבהירו לך - ע"פ תגובת הגוף - מה טוב בשבילך.

ג' באדר א תשע"ט 00:14

זה עניין של גרעון קלורי שלילי, לא אימונים.

אימוני כוח ואכילת מספיק חלבון ושמירה על מאזן קלורי שלילי לא גבוה מדי יפחיתו משמעותית את איבוד מסת השריר שלך, וכך תיראה יותר חטוב על משקל יותר גבוה ככל שתתחטב. מה יקרה בלי אימוני כוח? אתה תהפוך לשחיף ותישאר לך כרס קטנה, כנראה.  תנסה להוריד את הכרס עם הרבה כוח רצון? תצליח, עם איבוד משמעותי הרבה יותר של שריר מאשר שומן ובסוף תיראה שחיפון, לכאורה.

עם חומרים הרבה יותר קל לשמר שריר. לא ציינת אם אתה משתמש בחומר כלשהו..

לא מכיר את כל התרגילים. לדעתי תשנה את התוכנית לגמרי. קח את זאתי לדוגמה:

מקבילים בתוספת משקל: 4x10

מתח בתוספת משקל: 4x10

שכיבות סמיכה בתוספת משקל: 4x15

wall sit - 30 שניות (עלייה במספר השניות עם הזמן, אפשרי להוסיף משקל ועדיף להוסיף משקל).

סקוואט בתוספת משקל: 4x10

מתח בסופינציה: 3x10

כפיפות בטן: 3x15

התוכנית הזו בסדר לדעתי. לא עמוסה מדי ותעניק לך בתכלס עבודה על כל הגוף (לא חיפשתי מספיק איך לבודד יד קדמית.. אבל עדיין יש עליה עבודה)

עלה והצלח.

ותזכור - גרעון קלורי שלילי= ירידה במשקל.

כ"ו בתמוז תשע"ט 01:09

תכנית של מיכל אמדורסקי 

אם בא לך את יכולה לצפות פה:

כ"ו בתמוז תשע"ט 09:20

אולי יעניין אותך