כ"ט אדר ב 00:07
אני בשבוע 8 וגילו בא.ס שהעובר לא התפתח, הוא בערך בשבוע 5+5. אמרו לי לבחור בין ציטוטק לגרידה. אין לי מושג מה לעשות?!
ב' ניסן 10:04
ב' ניסן 12:59
היי,
הבחירה הזו היא תמיד ההתלבטות. יש יתרונות לפה ולפה.

ציטוטק מצד אחד זה לא פולשני. זה בבית. במקום הנח שלך. מצד שני, זה יכול לקחת גם הרבה מאוד זמן. וזה מגיע עם התכווצויות ודימום מסיבי. לא מאוד נעים. וזה עלול לא להסתיים בפעם אחת. בהפלה שאני עברתי עם ציטוטק נאלצתי לעבור 3 סבבים עד שהכל יצא.

מהצד השני גרידה זה פולשני וזה להגיע לבית חולים ולשריין יום. אבל זה נגמר ביום אחד. את מגיעה הבייתה אחרי. כמעט בלי דימום וכאבים.

לאחרונה אני נוטה להעדיף גרידה פשוט כי זה נגמר וציטוטק מרגיש קצת אין סופי. אבל זה עלול לפגוע ברחם.

קיצר, זו נבלה וזו טריפה אבל לצערינו צריך לבחור.
והלוואי שתיזרי לפה עם בשורות טובות יותר. 🙏🏼
בהצלחה אהובה! 😘
ב' ניסן 13:56

היה לי מצב ממש דומהלשלך

אחרי התייעצות והרבה לבטים החלטנו על ציטוטק,

גרידה אמנם מהירה אך יש לה גם חסרונות (כמו להכל) ועלולות להיות לכך השלכות בעתיד

על הרחם צוואר הרחם אם אני לא טועה, וכו'.

שבוע 5+5 עד כמה שידוע לי, לא ממליצים גרידה.

אני התחלתי לדמם הפלה טבעית (אחרי שהתשתוללתי באבובים ואקסטרים בביטחון מלא שאין לי משו חי בבטן

והשלמתי עם ציטוטק,

זה לא נעים, אבל לקחתי משכך כאבים מהמיון, הזריקו לי לא זוכרת את שמו והוא עזר לי מאוד

וגם אין השלכות על הרחם וההמשך כמו שאמרתי..

ממליצה,

יש רב שהתייעצנו איתו הרבה והוא מבין מאודדד, ועוזר תמיד 

קוראים לו הרב אדלר,אם רתצי את המספר בפרטי בשמחה 

ג' ניסן 12:37
מה שלומך? אנונימי
בדיוק השבוע הייתי בהתלבטות הזאת. רק שאצלי זה היה שבוע 8 פלוס 6 והרופאים היו די חד משמעיים על גרידה ולא ציטוטק.
איך את? מה החלטת בסוף?
ואיך את נפשית?
ד' ניסן 00:22
מחר יש לי תור לרופא וחשבתי שאעשה ציטוטק אבל היום פגשתי חברה שאמרה שלה עשו גרידה והיא שמחה על זה כי ציטוטק יכול להמרח. והיום החלטתי שאני לא רוצה למרוח, ורוצה גרידה,אבל השאלה, מתי יהיו תורים פנויים. מקווה שאצליח בע"ה לסיים עם זה בקרוב. תודה רבה לכל העונות המתוקות. שנתכתב בשמחות! אשתדל לעדכן בקרוב בע"ה
ד' ניסן 03:40
אם יש לך שאלות אבוא בשמחה לפרטי..
ד' ניסן 09:20

לא תמיד חייבות היות אבל יכולות.

כדאי 

ושיהיה בהצלחה!!!

ה' ניסן 19:22
מה שלומך? אנונימי
ו' ניסן 22:06
צדיקות, תודה רבה על ההתעניינות! לאחרמחשבות רבות, החלטתי לעבור גרידה ועכשיו זה מאחורי ב"ה. תודה רבה על כל ההתעניינות של כולן. מאוד מרגש! שנתבשר בשורות טובות בקרוב בע"ה!
ו' ניסן 22:09
איך את מרגישה? אנונימי אחרונה
תנוחי הרבה! זה משמעותי מאוד!