איך אתן מבשלות לשבת רגילה ודי חפיף?

ט"ו אייר 20:30
עם סימפיזיוליזיס פעיל ביותר אז מנסה לעשות את המינימום,
ובנוסף שריטה מהבית של להכין רק בשישי בצהריים הכל..

בדרך כלל מבשלת בקטנה- אורז,דגים,גריסי פנינה, רוטב שעועית, חומוס, לפעמים עוף בתנור או מרק עוף ואולי עוד דבר או שניים..

אבל שישי האחרון לא היה לי שום כוח והכל יצא דוחה...
אז יורד לי האסימון שאני צריכה להעביר את הבישולים לחמישי ולעשות את זה בנחת.. כי בשישי תמיד לחוץ ולכן יוצא לי מגעיל..

אבל לא ברור לי איך עושים את זה טכנית.. מבשלים ואז הכל בקופסאות ואז מעבירים לפני שבת לתבניות ומחממים לסעודת של הערב ובבוקר גם מעבירים לתבניות?
או שמלכתילה מבשלות ושמות בתבניות שאפשר לחמם בהם?

אני מרגישה שכדי לשבור את השריטה אני צריכה לדעת איך עושים את זה.. אני רגילה לבשל לפני שבת ואז ישר להעביר לפלטה את מה שלסעודה, וחלק פשוט נשאר בחוץ עד הסעודה ומוגש בטמפרטורת החדר..

קצת חפרתי אבל מקווה שהצלחתי להסביר מה קשה לי..
צריכה להבין מה מה הסדר פעולות..
ט"ו אייר 20:33
בתבניות שאפשר לחמם בהם על הפלטה.

אם זה משהו עם נוזלים, למשל דג ברוטב, אני מכינה בסיר ואז לפני ששמה על הפלטה אני מרתיחה שוב כדי שזה יספיק להתחמם. כל השאר פשוט מניחה את התבנית על הפלטה מיד
ט"ו אייר 20:35
זה בכלל לא בקטנה..
כשלי אין זמן אני עושה מרק ירקות עם עוף וקוסקוס לערב
ולבוקר אורז/תפוא עם עוף ואנטיפסטי
ומשתדלת לקלף ולחתוך רק את הירקות מיום חמישי. זה ממש חוסך
ט"ו אייר 20:37
אם אני צריכה כלי אני מעבירה לתבנית זכוכית עם מכסה (מושלם. יש לי הרבה בכל הגדלים)

אני גם אוהבת לבשל בשישי שיהיה טרי אז אני עושה בעיקר הכנות בחמישי-
מנקה עוף ומתבלת, חותכת ירקות וכו ואז מכניסה מכוסה למקרר ובשישי מבשלת
אורז וכדן אין בעיה לבשל בחמישי ולחמם חלק

תפוא זה תיק תק לשים בתנור וזה גם לא טעים מראש כ"כ...
חצילים נגיד אפשר להכין בחמישי,סלטים מבושלים בכללי
ט"ו אייר 20:40
אני מבשלת בסירים ואופה בפיירקס שאפשר גם לחמם ולהגיש איתו
סיר במקרר
שמה אותו על הפלטה לחימום
אם זה לא מרק זה מתחמם אחלה
מרק שמים על הגז לפני שבת שירותי ואז מעבירים לפלטה
ט"ו אייר 20:58
את לא שמה בדכ סירים על הפלטה?
תכיני בחמישי הכל בדיוק כמו שישי רק תכניסי למקרר בסוף...
ט"ו אייר 21:27
אוכל שמכינה בתנור מכינה בתבניות אלומיניום ומחממת ככה על הפלטה. דברים שידוע לי שמתקלקלים מהר מפצלת ל2 תבניות נםרדות לארוחות השונות.
רק מאכלים עם רוטב עגבניות לא משאירה בתבנית אלומיניום
ט"ז אייר 00:44
דברים בודדים שמה בקופסא (בעיקר סלטים שאת חלקם אנחנו אוכלים חיים)
מה עושים הכי קליל שיש?
סלט משביע וגדול. בורגול, עדשים שחורות, מלפפון, עגבניה,פטרוזיליה, גזר, בצל סגול
אפשר סלט חסה עם נבטים, שרי, פטריות, בטטה ורוטב מתקתק
סלטים אפשר דברים קלילים כמו אבוקדו, סלט ביצים, טחינה, חומוס, פסטו, מטבוחה... כמובן שאם אין כח אפשר לקנות, ביחד עם חלה ביתית/ קנויה את שבעה כבר אחרי הסלטים בדווק
אנטיפסטי זה ממש לזרוק לתנור וזהו. כנל תפוא ובטטה
שוקיים זה ממש לדחוף לתנור וזהו
דגים בתנור זה ממש קליל... במיוחד האלו היותר יקרים סטייל סלמון שיש להם טעם משל עצמם, קצת שמן זית ומלח גס וצ'ילי/ עשבי תיבול וסגרת סיפור
גזרת הפחמימות כל הדברים סטייל אורז, בורגול, קינואה וכדו' זה באמת להעמיד סיר עם מים רותחים, מלח ולזכור לכבות וזהו
מוקפץ זה קצת קאדר לחתוך את החזה עוף והירקות, אבל בגדול זה לבשל נודלס, להקפיץ חזה עוף וירקות ברוטב (אפשר אפילו טריאקי/סויה קנוי אם אין כח) ואחרי שמתבשל קצת להוסיף את הנודלס
גלידה זה נטו לשפוך ריצ'/שמנת לתוך מיקסר וללחוץ על פליי... אלא אם יש לך כח לפורר עוגיות/ שוקולד, להוסיף ריבת חלב/ שוקולד וכדו'
עוגה בחושה קלילה
אם יש ילדים קטנים - לתת להם להכין כדורי שוקולד/ עוגיות מבצק פריך(:
יותר מתאים לחורף אבל אפשר בכל זאת - מרק עשיר עוף/ קטניות/ המון ירקות שורש
כנ"ל צ'ולנט
שניהם זה קצת קילוף וחיתוך ואז לדחוף לסיר עם מים ותבלינים, וזהווו
ט"ז אייר 09:28
עוגות וקינוחים, ומתעסקת בכל המסביב: לנקות את הבשר, לנקות את הדגים, לברור.. וכו
ביום שישי מכינה את האוכל עצמו ומניחה על הפלטה יחד עם הסיר
ט"ז אייר 13:05

בערב- לקנות סלטים למריחה על לחם, מרק עוף עם קוסקוס.

(אם חשוב דג אז אפשר או לקנות סלומון ואז פשוט לשים מיץ תפוזים, רוטב סויה ושום, או פשוט לפתוח טונה ולעשות את זה בתור אחד הסלטים למריחה...)

בבוקר- חמין. אם לבעלך יש זמן אז אולי אפילו הוא יכול לקלף את כל הירקות.

ו.ז.ה.ו.!!!!

ט"ז אייר 14:13
לא תמיד מכינה בהם מלכתחילה אבל כן מאחסנת ככה
לפני שבת בעלי מחמם במיקרו כמה דקות כל דבר ושם על הפלטה כשחם. (תכלס, זה מתחמם סבבה גם בלי הקטע של המיקרו אבל ככה הוא רגיל מהבית שלו😅)

מה אני מכינה לשבת רגילה?
סלטים, אבל לגמרי אפשר לוותר על זה כשאין כוח/ קשה!
אורז לשתי הארוחות (מכינה בכמות שמספיקה)
עוף בתנור- זורקת עליו איזשהו תיבול (צ'ילי וקצת תבלינים/ סויה וסילאן/ חרדל דיז'ון) ולשעה בתנור מכוסה ואז עוד כמה דקות גלוי שיקבל צבע.

ירקות קפואים- נגיד אפונה, שמה בסיר עם קצת מים, תוקעת כמה שיני שום ומתבלת קצת. או שעועית עם קצת סויה ושומשום ומקפיצה כמה דקות. הכי פחות עבודה- ברוקולי וכרובית, עם שמנ"ז וקצת מלח גס ולתנור.
(בכלל להחזיק שקיות של ירקות קפואים, זה פצצה לארוחות מהירות. יש גם כל מיני תערובות כמו לקט ירקות לקוסקוס ואז בכלל זרקת לסיר עם תבלינים ויש לך מרק לקוסקוס)

ולפעמים עוד איזה תוספת מהירה כמו תפו"א בתנור או משהו כזה.

ברור שיש גם שבתות שאני מתקשקשת יותר, אבל הבאתי פה את הדברים הקלילים יותר
ט"ז אייר 15:20
וגם כאלה שיש-
אני מכינה עוף עם תוספת ביחד ככה שלא צריך להכין כמה דברים...
למשל- עוף עם אפונה (מרתיחים מים בסיר עם כרכום מלח ופלפל אנגלי אחד או שניים... שמים עוף שמים אפונה קפואה )
עוף עם שעועית ירוקה- אם יש לך סיר לחץ אז הכי מהיר- חותכים גמבה ועגבניה אחת שמים עוף ואז שעועית.. מתבלים בשום, פפריקה קצת מלח..

עוף עם תפוא בתנור
עוף עם ירקות בסיר (גזר, קישוא, תפוא כאלה...)

סיר אחד של אורז לשתי הסעודות
חמין לבוקר
בטטות בתנור לסעודה שלישית
אם יש יותר כח-דגים בתנור לסעודה שלישית

סלטים בעיקר חיים וקצת קונים...

ט"ז אייר 15:54
כל ארוחה צריכה 3 מרכיבים: חלבון, פחמימה וירק.
בערב-
מרק עוף עם ירקות
עוף בתנור (עם ירקות/רוטב/תפו"א)
אורז / תפו"א בתנור
ירק - ירקות במרק.

בבוקר-
חמין
שאריות מהלילה

סעודה שלישית-
סלטים קנויים
קציצות טונה / רולדה גפילטע פיש/ אמנון עם תבלינים בתנור

אנחנו קבוע מכינים אוכל בחמישי ומחממים לפני הסעודה. יש מאכלים שנשמרים טוב כמו עוף עם רוטב או אורז/קוסקוס,
שאר הדברים מכינה בשישי מרק עוף וחמין, דגים, ירקות בתנור.
עוד אופציה - לקלף את כל הירקות, שום. להשרות עלי ירק כבר ביום חמישי, להשאיר את הירקות בעקרה עם מים בתוך המקרר עד ליום שישי.
אני שמתי לב שחצי מהזמן בעמידה הולך על קילוף ירקות והכנת בשר/עוף לבישול. הבישול עצמו לוקח כמה דקות בודדות או שזה נעשה מעצמו בתוך התנור או על הגז.
לגבי העברת האוכל מכלי אחד לשני - בשביל זה קניתי כלי זכוכית שניתן לבשל ולהכניס למקרר. אם הכנתי אוכל בסיר - מעבירה לכלי זכוכית ומשם למקרר, מהמקרר לפלטה ומשם ישר לשולחן. לא מעבירה לצלחות הגשה. אפשר ללכת צעד קדימה ולקנות כלי זכוכית או חרסינה יפים ומקושטים המיועדים לאפייה בתנור ולהגשה. (יש כאלה בנעמן, סולתם וכו. צריך פשוט לבדוק את הסימונים שיש בתחתית הכלי לפני שקונים אותו).

עוד אופציה-
למצוא מתכונים שהם 'ארוחה בסיר אחד' - עוף + אורז/קוסקוס + ירקות. זה חוסך הרבה זמן.

אחרון חביב -
לפעמים בא לנו עוף ברוטב (לא משהו מסובך, דבש, סילון, צ'ילי מתוק, רוטב סויה, או סתם תבלינים עם שמן) אז אני מכינה ביום חמישי את הרוטב ומצפה את העוף, מסדרת את העוף עם רוטב בתבנית זכוכית ומכניסה למקרר. ביום שישי מוציאה, מחכה קצת שהעוף יתחמם ויגיע לטמפרטורת החדר ואז מכניסה לתנור. כך את כל ההכנה עם הרוטב והעוף עשיתי ביום חמישי אבל בשבת אני אוכלת אוכל טרי שהכנתי ביום שישי.

בהצלחה!
ט"ז אייר 16:01
דברים טעימים ופשוטים שהם מדודים ולא לפי טעם.
כאלה שאת כבר יודעת כמה צריך לשים מכל תבלין.
ולהשתמש הרבה בתנור אם יש לך...

למשל את יכולה לעשות דגים בתנור - סלמון בחרדל ודבש (יש מתכונים בגוגל לדעתי) או מושט עם עלים ירוקים מעל...
ברוקולי או כרובית בתנור, זה יוצא ממש טוב ואפשר אפילו רק לשפוך לתבנית ולזלף שמן זית ולהוסיף תיבול...
תפוחי אדמה...
אנטיפסטי

אורז זה גם משהו פשוט.
מרק עוף...
טשונט...

כל הדברים שלא דורשים הכנה מורכבת ואת רק זורקת את האוכל בסיר או בתנור והולכת ולא צריכה לעמוד שעות על הרגליים...

אנחנו או משאירים בתבנית שהשתמשנו בה, או מעבירים לקופסה ומחממים בתבנית על הפלטה...
ט"ז אייר 19:48
זה הפתרון לקיצור הזמן בהכנות לשבת!
שבת אחרונה הכי חפיף, שני סוגי דגים בנינג'ה בתוך כחצי שעה מוכן + תבשיל קציצות ואורז לבוקר זהו
ט"ז אייר 19:48
לא הייתי צריכה לקרצף המון סירים וכלים חוץ מסיר קציצות
י"ז אייר 00:21
כדי להכניס לגריל... חחחח
ככה שאם הכנת דברים מהירים זה יצא מהיר...
לי אישית קציצות לוקח יותר זמן מעוף...
י"ז אייר 11:35
בנינג'ה הרוב זה הבשר/דג/קציצות/ירקות/צ'יפס וכו'
ורוטב שמזלפים או בלי רוטב בכלל
לערבב שמן עם תבלינים ועשבי תיבול ולמרוח על דג זה לא הכנה מי ישמע..

קציצות נכון זה תבשיל וזה מצריך יותר זמן בהכנה אגב גם אם החלטת לעשות אותן בנינג'ה במקום כתבשיל זה מקצר לך את הזמן כי זה סהכ לערבב בשר טחון ותיבול, לעשות קציצות ולהכניס..
י"ז אייר 13:31
מה שלוקח זמן בקציצות זה להכין את התערובת (לגרד בצל, לקצוץ ירק עלים) ולכדרר עיגולים.
אך השקעתי ועשיתי את זה מה אכפת לי אם אני זורקת את בקציצות המושקעות לסיר או לנינג'ה גריל?!
(גילוי נאות אין לי מושג מה זה)

מדריכה מוסמכת בשיטת אביבה

שמחה לעזור בכל מה שקשור לאיזון הורמונלי ופריוןפרח

י"ז אייר 15:02
בנינג'ה לא.
למי שקשה יותר.. וכך טוענת הכותבת, אז אפשר פשוט לשים את הבצל והירק במעבד מזון או בלנדר מוט, ולהוסיף לתערובת של הבשר טחון
י"ז אייר 16:10
מה שהיא רגילה להכין בעצימת עיניים...
י"ז אייר 18:35
לומר נוכח התגובות שקיבלת על המוצר הזה
;)
י"ז אייר 18:39
יותר עניתי על ההכנה לפני.
י"ז אייר 15:26
בלי ספק😁
הכל יוצא נהדר, נהדר, במינימום זמן וטרחה. פורסת חצילים מורחת בטיפונת שמן ולנינג'ה, יוצא כמו מטוגן. סלמון עם מעט שום ורוזמרין, 8 דקות יוצא מושלם. עוף מורחת בתערובת תבלינים (אפילו רק פפריקה וכמון, שום דבר מעבר ובלי שמן בכלל)-יוצא עוף עסיסי ורך נוטף רוטב כמו בגריל, שאפילו הילד הסרבן עוף שלי מסכים לאכול. חציל שלם דוקרת אותו במזלג על קליפתו, 12 דקות נהיה קלוי ורך, ורק מזלפת טחינה. שניצלים בשניות-בלי לחמם שמן במחבת ולטגן והכל משפריץ ומלכלך-מצפה עם ביצה ופירורי לחם או לחילופין משרה במרינדה, כמה דקות ויוצא מושלם. חותכת חזה עוף לקוביות, מתבלת בפפריקה כמון ומלח, מעסה, משפדת - יוצאים שיפודים כמו על האש. וכולי וכולי.
הכל או בלי שמן בכלל, או עם מעט מאוד שמן בספריי ויוצא מושלם. והכל באותו הכלי בלי ללכלך עוד כלים.
ואין לי שום אחוזים מהם לצערי..
י"ז אייר 15:29
תקשיבי- זה מושלם. חצי שנה אני משתמשת ורק מתלהבת יותר. כבר 2 חברות קנו בהמלצתי..
י"ז אייר 18:16
טיפת שמן ויוצא מעולה. והכי כיף שהכל יוצא כ"כ טעים. הצ'יפס כמעט כמו מטוגן. כמעט.
וזה גם ממש למתחילים וחסרי ניסיון בבישול-כמעט ואין מצב לפשל, אלא אם כן את שורפת את זה. גם העופות, גם הדגים וגם הבשרים יוצאים נהדרים-כמו על האש, וגם כל סוגי הירקות.
חברה שלי ניסתה לשים שם גם מלוואח קפוא ואמרה שיצא מצויין ופריך. אני לא ניסיתי בצקים.
י"ז אייר 19:53
אבל תנור זה הרבה התעסקות עד שמתחמם וכו
וגם נשמע שזה עושה את העבודה יותר טוב

אצלי זה לא במקום טיגון כי בחיים אני לא מטגנת🤣
אבל אולי נזכה לאוכל שיותר דומה למטוגן
י"ז אייר 19:57
י"ז אייר 15:30
אם זה חוסך ככה בשמן זה מהמם. אם כי הוא יקר מאוד
י"ז אייר 15:35
שלי לשבת התקצרו בחצי מהזמן. ואני לא מגזימה.
כנ"ל ארוחות צהריים.
ממש מקודם חזרתי מהעבודה, ותוך 10 דקות: בעלי הפעיל את המכשיר (הוא צריך חימום מראש) ובינתיים
חתכתי חזה עוף שהפשרתי בבוקר לקוביות, מרחתי כמון ופפריקה, שיפדתי עם בצל ועגבניות שרי, כל זה עשיתי בזמן החימום. כשהוא ציפצף שהגיע לדרגת חום הרצויה הכנסנו את זה. 6 דקות וזה ציפצף שוב שזה מוכן-בזמן שהכנתי פתיתים.
יקר-אבל שווה. שווה שווה.
נראה לי שהדגם שיש לי עלה 1600
החיסרון היחיד זה המקום שהוא תופס. הוא די גדול מימדים. ולי יש מטבח קטן אז זה מעצבן להוריד ולהחזיר אותו כל שניה, אבל מעבר לזה הוא נהדר.
י"ז אייר 15:40
לעשות לך נחת 😅
י"ז אייר 15:43
אותו כל הבישולים נופלים עליו🤣
-אכן, כי אני רק מתבלת ומשאירה לו את שאר העבודה..
אין לי שמץ של מצפון על כך, חמוד!
ואם בכ"ז נותרו לך טענות תבוא איתן לאמך היקרה 😁)
י"ז אייר 16:08

י"ז אייר 17:32
עשית לי ממש חשק.....😛

אני אוהבת שיטות עצלניות להכין אוכל!
י"ז אייר 17:46
נראה לי בעלי יודע מה ההבדל בין הדגמים. אברר כשיחזור ואגיד לך
י"ז אייר 18:42
וגם בפונקציות - לכולם יש טיגון באוויר חם אבל חלקם, למשל, עם מנגנון של סיר לחץ
(חמותי מבשלת בדגם שלה סלק במים, אני לא) וחלקם בלי, חלקם עם פונקציה של אפיה.. "בערך זה ההבדל נראה לי, לא התעמקתי" סוף ציטוטו.
מאמינה שבאתר שלהם יש פירוט על כל דגם ודגם..
י"ז אייר 19:54
י"ז אייר 19:57
ששייך אלי
סתםםם
הדגם כמו שלי הוא הכי גדול וזה באמת שיקול רב משקל.
י"ז אייר 18:00
כי בזאפ מראים מחירים אחרים...
ויש הרבה מקום בנינג'ה או שאת עושה בעגלות?
י"ז אייר 18:05
המתנה 1600 שקלים אבל לא יודעת מאיפה נקנה. יחסית יש לו הרבה מקום אבל כן יש דברים שאני עושה בנגלות, נגיד שיפודים אני מכניסה 7 או 8 ביחד. חציל אחד גדול פרוס לפרוסות-ביחד.
ירקות עם טיפונת שמן ומלח-ב2 נגלות
י"ז אייר 17:41
בתחשיב העתידי ושווה את ההשקעה
י"ז אייר 17:48
בשבילי סיר באלף שקל ויותר זה מאוד יקר בהתחשב בעובדה שיש לי מדיח ואין לי בעיה של חוסר זמן.
היתרון היחיד שהוא היה נותן לי כרגע זה מגיד שניצלים או חצילים בכמות קטנה של שמן. אז אפשר להכין בתנור..
י"ז אייר 16:09
י"ז אייר 13:07
השבת שלי בלי סימפי ובלי להיות בהריון יותר מצומצמת משלך
אני מכינה דגים וחמין וסלטים
עכשיו בקיץ שנהיים רעבים לסעודה שלישית מוסיפה לילדים מנת נודלס וזהו. יש חטיפים ועוגה לעונג שבת וארטיקים.