ט"ז אייר 15:57

למה לשלם 20 ומשהו שקל על 25 שקיות תה של גרם וחצי כל אחד כשאפשר תאורטית לגדל את התה בבית וזה יהיה בחינם וגם הרבה יותר טרי.

ט"ז אייר 16:05
וגם לקנות תיונים שהם לא במחירים שאמרת. אפשר לקנות בתפזורת ואגב תה לא שותים טרי שותים יבש אפילו הירוק לא טרי לגמרי
י"ז אייר 08:22
הירוק שלך לא טרי אני ממליצה שתתרחק ממנו, זה יעשה לך בחילה לשבוע וזה לא שווה את זה.
אז תנסה לרחרח
למיטב ידיעתי אם זה מסריח או חסר ריח זה לא איכותי ועדיף להמנע
י"ח אייר 09:02
ההפך
אבל נראה לי שהתכוונת למשהו אחר ואני סחי מדי
י"ח אייר 10:03
ואתה כמדומני יותר סגול עמוק מירוק יבש.
עכשיו אני מבינה שרק בגללך ובגלל תגובות כאלה אני מקבלת מבול אסמסים על רפואי.
מה עדיף? קציר בוטיק או חממה פרימיום?
זכותו של רשב"י תגן בעדך אמן
י"ח אייר 10:16
אני באמת לא מקבל כאלה אסמסים אז זה לא בגלל התגובות או הפורום כנראה שהילדים שלך מזמינים מהפלאפון שלך 🤷 תנסי לחסום... הם מגדלים בשמיטה? מה כל הדוסים עושים?
סגול עמוק?
י"ח אייר 10:43
לא יודעת מה הדוסים עושים
אבל הדוסיות עושות מה שהאיש הדוס שלהן פוסק להן.
אל תמשוך אותי בלשוני.
מספיק עשינו שואו לבוקר אחד הלוא כן?
בעיני רוחי אני מדמיינת אותך ככה

י"ח אייר 10:51
כל דוס הוא פוסק עכשיו?? לא מושך שום דבר רק מציין את האופציות לאסמסים...
לפני זה הייתי טיפוס סגול ועכשיו החזרת אותי להיות טיפוס ירוק ועוד של תרד?? לא נראה כמו פופאי למזלי אבל תודה על הקרדיט 🤦🤦🤦🤦
י"ח אייר 11:02
מיק ג'אגר?
אני ילדה טובה אז בחפץ לב אתן לך להגיד את המילה האחרונה
י"ח אייר 11:15
אני גם לא קרח אבל די נדהם ממה שאת מכירה אז זה האימוג'י
מיק ג'אגר??
גדול
והאסמסים לא סתם כנראה... ;)
י"ח אייר 10:30
לתגובות האלה חיכיתי 😅

בראשית נברא היקום. הדבר עצבן המון מאוד אנשים. ונחשב בעיני רבים כדבר חסר טעם לחלוטין.

יש תיאוריה הגורסת כי ברגע שבני האדם יבינו את משמעות החיים, היקום וכל השאר, יעלם העולם כהרף עין ויוחלף במשהו עוד יותר לא ברור ולא מובן.

יש תיאוריה הגורסת כי כל זה כבר קרה.

ט"ז אייר 16:07
יעלה יותר זול מאשר לקנות חלב ב6 שח

הכל עניין של נוחות
י"ז אייר 10:47

יש יתרון לגודל, ולמפעל ענק העלות השולית של כל מוצר תהיה הרבה יותר נמוכה מאשר בבית.

למשל, 

למאפייה הרבה יותר זול לייצר כיכר לחם מאשר בבית, כי בתנור אחד יש מאות כיכרות (אמנם התנור גדול יותר מתנור ביתי, אך עדיין בחלוקה של חשמל פר כיכר יוצא שהתנור של המאפייה הרבה יותר חסכוני ביחס למספר הכיכרות שנכנסים אליו) ואת הקמח הם קונים הרבה יותר בזול מהצרכן הביתי.

אם תרצה 6 ליטר חלב בשבוע, גידול/קניית הפרה יעלו לך הרבה יותר מאותם 35 ש"ח שהיית משלם עבור חלב במכולת (גם אם בסוף תשחט אותה ותמכור את הבשר, זה כנראה לא יהיה משתלם).

הדרך הכי קלה לחשוב על זה היא לחשוב על מטוס:

לחברת תעופה יהיה מאוד מאוד יקר להטיס אדם אחד לחו"ל, האדם השני על אותו המטוס כבר יהיה זול יותר, ולהטיס את האדם ה-100 זה כמעט לגמרי בחינם, כלומר רווח נקי מבחינת חברת התעופה.

למעשה, שיעור ראשון בכלכלה (לא כביטוי אלא אשכרה זה השיעור הראשון בכלכלה מיקרו) עוסק בדיוק בנושא הזה: עדיף שכל אחד יתעסק במה שהוא טוב בו, ויקנה את שאר הדברים מאנשים אחרים. לא בגלל נוחות אלא בשביל חיסכון כלכלי ורווחה לכלל המשק. 

[כשבגרוש היה חור] (פרק 9 : מלחמת סחר - גרושים (פרק בונוס

י"ז אייר 11:01
י"ז אייר 11:28

בראשית נברא היקום. הדבר עצבן המון מאוד אנשים. ונחשב בעיני רבים כדבר חסר טעם לחלוטין.

יש תיאוריה הגורסת כי ברגע שבני האדם יבינו את משמעות החיים, היקום וכל השאר, יעלם העולם כהרף עין ויוחלף במשהו עוד יותר לא ברור ולא מובן.

י"ז אייר 11:37
י"ז אייר 12:03
בעצם מעניין אותי איך כולם פה מדמיינים אותי.

י"ז אייר 12:24
י"ז אייר 13:17

י"ז אייר 13:36

י"ז אייר 14:44
כדי לקבל את התמונה הזאת

י"ז אייר 23:34

לקפוץ למים ולצאת מהאנונימיות לגמרי זה צעד מרגש, ומפחיד, ומאתגר, ומרגש כבר אמרתי?

אז יש כרטיס אישי חדש 😊

י"ז אייר 15:20

י"ז אייר 15:25
י"ז אייר 13:17

ועולה כסף

את האוכל שהיא צורכת, לכלוך, וטרינר

וזמן שהיא גוזלת

והרעש שהיא עושה

י"ז אייר 20:59
י"ז אייר 22:40
אישתי גם עולה כסף
צורכת אוכל.
גוזלת זמן.
עושה הרבה רעש.

י"ז אייר 07:59
ומבחינתי זה יותר קל ומשתלם מלגדל בבית
י"ח אייר 01:05
י"ח אייר 10:14
וחרקים, יש שקיות תיונים מיוחדות שפוטרות את הבעיה
י"ח אייר 13:09
לא כולנו בנויים לזכור להשקות ולמקם בשמש וכו.
בייחוד מי מאיתנו ששותים תה פעם בשבועיים🤒 ואוהבים מגוון....

וזה גם טעם אחר מיובש מול טרי.לטוב ולרע...
י"ח אייר 14:13
לדוגמה - שיהיה רק לאוקמי ולא לאברויי, וכו'.
י"ח אייר 19:01
אני חושב שאין בעיה
י"ח אייר 19:00
יכול להיות שעדיין מוכרים