האם זה הגיוני?בבקשה זה דחוףףףףףף נמאס לי כבר מהכל

ט"ז אייר 16:02

אני רוצה רק להבין!!!!!

אם נניח בעל אומר לאשתו לכי תלמדי אני אשמור לך על הילדים...ואז כשהם רבים הוא אומר לה תחפשי את החברים שלך ותמצאי בייביסיטר,מצידי שכל מה שלמדת עד עכשיו ילך לזבל.

זה הגיוני???

ככה זה אצל כולם.???

או שאי אפשר לסמוך על הייצור הזה???

ט"ז אייר 16:06
לא הגיוני והצורה של התקשורת הזאת שהוא עושה לך טובה זה 🚩
מתסכל

ט"ז אייר 16:50

ט"ז אייר 17:19
עונה ככה בעוד פעמים אז נשמע לא בריא, כאילו את חייבת משהו והוא עושה לך טובה. אולי בגלל זה כתבת ''ישמור לך על הילדים'' פרוידיאני משו.
אבל אם זה בתוך עצבים והוא לא באמת מתכוון אז אל תתני לזה להלחיץ אותך וזה באמת מעצבן שהוא נותן לך להרגיש את כל הארעיות הזאת...
זה צריך להשתנות בכל מצב

ט"ז אייר 16:08
כואב לחיות ככה

ט"ז אייר 16:54

את זה בשעת כעס ולא מתכוון לזה באמת.

לפעמים בשעת ריב כשהעצבים גודשים את הסיאה נפלטים כל מיני דברים.

פעם אישתי אמרה לי "לך לעזאזל אני שונאת אותך".

היא כל כך התרפקה עלי באלפי סליחות והתנצלויות אחרי שהרוחות הסוערות שכחו.

בראשית נברא היקום. הדבר עצבן המון מאוד אנשים. ונחשב בעיני רבים כדבר חסר טעם לחלוטין.

יש תיאוריה הגורסת כי ברגע שבני האדם יבינו את משמעות החיים, היקום וכל השאר, יעלם העולם כהרף עין ויוחלף במשהו עוד יותר לא ברור ולא מובן.

יש תיאוריה הגורסת כי כל זה כבר קרה.

ט"ז אייר 16:50

הפסדתי כבר יום לימודים בגלל שהחליט לא לשמור

ט"ז אייר 17:55
אבל כן, כשזה מגיע כבר לרמות מעשיות זה כבר מעצבן ולא תקין.

בראשית נברא היקום. הדבר עצבן המון מאוד אנשים. ונחשב בעיני רבים כדבר חסר טעם לחלוטין.

יש תיאוריה הגורסת כי ברגע שבני האדם יבינו את משמעות החיים, היקום וכל השאר, יעלם העולם כהרף עין ויוחלף במשהו עוד יותר לא ברור ולא מובן.

ט"ז אייר 18:19

מיזה עשר שנים,ובחיים זה לא קרה,פשוט נמאס לי

הוא לקח את החלום שלי ושיחק איתו,כנראה שזה מסוכן מדאי

אני קצת בהלם עכשיו ולא יודעת אם עשיתי נכון,אבל הרגשתי שאין לי מה להפסיד

ט"ז אייר 18:25
לתקרית של מה שבעלך אמר.

לזרוק מהבית זה גם מעשה לא פשוט. שימי לב שאת לא מתגלגלת למעשים אימפולסיביים.

ט"ז אייר 18:43

איזה עתיד יש עם בן אדם שבזמן מריבה מבטל את כל מה שהבטיח????

וגורם לי לזרוק הכל לפח???

ט"ז אייר 18:54
שמפעם אחת והפסד יום לימודים אחד אפשר להסיק שהוא מבטל כל מה שהבטיח.

גם אני הפסדתי לפעמים יותר מיום לימודים אחד בגלל חילוקי דיעות עם אישתי אבל בסוף זה הסתדר.
יש לפעמים קצת מהמורות אבל אם מתחזקים ומגדילים את הכדור שלג זה יכול לצאת מפרופורציה.

אבל שוב, את יודעת הכי טוב מה מערכת היחסים ביניכם ואולי אם את אומרת שאין לך יותר מה להפסיד, אולי זה מה שזה, נישואין בהתפוררות אחרי שכלו כל הקיצין.

ט"ז אייר 19:41
שאשאר לשיעורים בשעות מאוחרות שהיו לי למרות שהיא אמרה מלא פעמים לפני החתונה "חשוב לי שתלמד אז אני לא אפריע לך בלימודים" וכאלה.

בפועל כמעט תמיד כן הייתי נשאר אבל היו פעמים שהיה לה קשה עם הילדים אז פשוט באתי לעזור לה.

ט"ז אייר 20:49

במשך שנים שמרתי בשבילו כדי שיוכל ללמוד,גם בזמני מריבות מעולם לא עלה על דעתי לומר לו בגלל זה שאני לא שומרת לו על הילדים

י"ז אייר 07:53
זה מאד קיצוני. גם אם תצליחו לשקם יכולות להיות לזה השלכות לטווח ארוך , יכול להיות שזה הצעד הנכון בשבילך רק לא נשמע לי שבאמת חשבת על זה לעומק
י"ז אייר 10:52
הוא זורק עלייך את הילדים.
ואת זורקת אותו מהבית.

ככה לא מקיימים תקשורת בריאה
ט"ז אייר 23:17
ופוגע בך בזה.
במקומך לא הייתי מעיפה אותו מהבית. נשמע לי כמו תגובה קצת אימפולסיבית למצב שאולי יכול להיות פתיר אבל אני לא מאשימה אותך האמת.
הייתי מנטרלת לו את היכולת לפגוע ומוצאת באמת בייביסיטר. אני חושבת שעכשיו בכל מקרה תצטרכי לעשות את זה, לא? ❤️
אם השיתוף פעולה מותנה, תוותרי עליו כל עוד את יכולה
י"ז אייר 01:27

זה ילדים משותפים או מנישואים קודמים?
ט"ז אייר 17:55
עבר עריכה על ידי נשוי ושחוק בתאריך ט"ז באייר תשפ"ב 22:49
נשמע יותר עמוק ממה שזה

ט"ז אייר 17:51
מה שתיארת כמובן לא תקין ולא מקדם אף אחד,
צריך לבחון לעומק מה קורה ולקבל כיוון מה ניתן לעשות הלאה, וזה מאוד תלוי במציאות הספציפית שלכם ובנפשות הפועלות עצמן.
רק לאחר הבנת התמונה השלמה ניתן לראות ולחשוב מי הכתובת הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.

שיהיו בשורות טובות ב"ה והצלחה רבה 🙏

לקפוץ למים ולצאת מהאנונימיות לגמרי זה צעד מרגש, ומפחיד, ומאתגר, ומרגש כבר אמרתי?

אז יש כרטיס אישי חדש 😊

ובקרוב יוצא לדרך מחזור נוסף של סדנא ייחודית להעצמת הזוגיות 🤗

ט"ז אייר 18:44

הוא אף פעם לא הסכים לטיפול זוגי?

ט"ז אייר 21:22

אבל שוב, אי אפשר לדעת לפני שמכירים אתכם ואת כל התמונה המלאה באמת.

זה יכול להיות טיפול אישי לו / לך /לשניכם

זה יכול להיות בכלל גישור

או איש מקצוע שמתמחה בכל מיני סוגים של אישיות, כדוגמת פסיכולוג קליני,

או אם יש אלימות אז איש מקצוע שמתמחה באלימות במשפחה

או אם יש משהו מסוים שניתן לגלות רק אחרי שמכירים - אז רק לאדם שמוסמך לאותו המשהו המסוים ולא לאחרים שלא וכן הלאה...

וגם אם זה טיפול זוגי - אז רק אצל מי שמבין במה שקורה איתכם ספציפית ויכול לתת לכך מענה מקצועי.

בקיצור, כפי שנכתב שוב ושוב - חייבים להכיר באמת בכדי לראות איך מתקדמים הלאה.

מה שכן בטוח - זה שצריך לראות איך מתקדמים, כי ההודעות שכתבת מראות על כיוון לא תקין ולא בריא עבורך כמובן ועבור שניכם לכן חשוב לראות איך אנחנו מגיעים למצב שממקסם את החיים שלנו ומטיב איתם

המון ב"הצלחה

לקפוץ למים ולצאת מהאנונימיות לגמרי זה צעד מרגש, ומפחיד, ומאתגר, ומרגש כבר אמרתי?

אז יש כרטיס אישי חדש 😊

ט"ז אייר 21:47

האמת את קלעת בול!!

יועץ שאני איתו בקשר ומכיר את הסיפור אמר לי שהוא צריך טיפול פרטני ואישי

אני אישית בלי קשר מטופלת אצל פסיכולוגית

ט"ז אייר 22:00

ההכוונה המדויקת היא באמת מאוד חשובה כאן.

מענה שיהיה נכון ומתאים *לכם* ולא לכל מישהו אחר...

ב"ה בשורות טובות בקרוב ממש! 🙏

אז יש כרטיס אישי חדש 😊

י"ז אייר 01:27

אבל יש אנשים שכשהם כועסים או פגועים או שניהם היחד אומרים הרבה דברים שהם לא באמת מתכוונים אליהם. 

הדרך היא לתת להם להירגע, ולא לתקוף חזרה בדיון אינסופי על כל מילה שנאמרה, איך ומתי. 

הדרך היא לדבר מחדש על אותו ענין שרבתם עליו, הפעם ברוגע ובלי עצבים. 

אם רלוונטי לך, נהדר

אם לא, תשכחי מה שכתבתי

י"ז אייר 12:06
בני אדם זה יצור לא מושלם

אבל עניין ה"לשמור על הילדים" צריך להיות קצת יותר ברור ביניכם.
וכנראה זה לא הדבר היחיד...

אתם זוג
בחרתם להתחתן
לחתונה הזו יש כמה מחויבויות
ועוד יותר אם הבאתם למשפחה הזו ילדים

אם הבאתם יחד ילדים הם של שניכם, לא "שלך", הוא לא עושה לך טובה ולא שומר לך על כלום
מצד שני גם הלימודים שלך הם לא רק שלך ולא עבורך אם זה לימודים שיביאו פרנסה הביתה.

הנושאים האלה צריכים להיות מוסדרים, אתם צריכים להחליט יחד סדרי עדיפויות וחלוקת אחריות קבועה שלא תלויה במצב הרוח כמו שאת לא תחליטי לא להניק "לו" את התינוק אם את כועסת עליו
הוא לא עושה לך טובה כששומר ולא מעניש אותך כשלא.זה פשוט צריך להיות קבוע ביומן וזהו
ואם אתם לא מצליחים - אז ממש כדאי לפנות לעזרה חיצונית, יעוץ זוגי או משהו דומה
לכי לבד אם הוא לא משתף איתך פעולה ותלמדי כלים איך להתמודד עם זה

ברמה הפרקטית- תנסי לנטרל את השטות הזו. שזה לא יהיה מנוף כח נגדך...
תשיגי מספרים של בייביסיטר.
שתמיד אם הוא נופל באחריות שלו יש לך פתרון שהוא לא לוותר על הלימודים שחשובים לך
הכסף הזה שווה את זה
ובמיוחד שזה גם כסף שלו בסופו של יום ואולי זה יאפס אותו קצת להבין את המחיר של זריקת האחריות