י"ז באייר תשפ"ב 16:22
אני יודעת שזה אינדיבידואלי, אבל אשמח לשמוע כיוונים.
באיזה גיל התינוק היה, מה היה המצב שלו מבחינת הנקות ומוצקים, שאיבות, הנקה בלילה וכל מה שקשור.

ממש אשמח לשמוע, תודה רבה!
ואם יש למישהי ידע מסודר, מה מעלה את הרמה של הפרולקטין ומה מוריד, אני גם אשמח לשמוע.
י"ז באייר תשפ"ב 16:37
השינויים היו שאכלה קצת והעברתי אותה חדר.
עדיין הנקתי/ שאבתי כל 3 שעות, המוצקים עדיין לא החליפו ארוחה, וגם הייתה קמה בלילה הרבה.
י"ז באייר תשפ"ב 16:43
פעם חזר בגלל הפסקה חד פעמית יותר ארוכה בין הנקות..
י"ז באייר תשפ"ב 18:39
ופעם שניה אחרי 8 חודשים. כנראה בוודאות בגלל הפחתת הנקה בגלל מוצקים, ופתיחת רווח בין הנקות בלילה (התחילו לישון יותר בלילה ברצף)
י"ז באייר תשפ"ב 19:09
אם חזר בעקבות שינוי מסוים, כמה זמן מהשינוי היה הביוץ והמחזור?
י"ז באייר תשפ"ב 19:13
הנקתי כבר רק אחרי צהרים וערב, אכלה די הרבה מוצקים
י"ז באייר תשפ"ב 19:17
עבר עריכה על ידי הריון ולידה בתאריך י"ז באייר תשפ"ב 19:46
(6 פעמים ב''ה)
בעצם אחד מהם לא קיבלתי מחזור כי נכנסתי להריון... אבל עדיין זה היה באזור גיל שנה

אגב כולם ינקו די הרבה בלילות (כשחזרתי לעבודה שאבתי אצל חלק מהילדים כדי לתת במעון, אבל בבית אחצ ובלילה הם ינקו) ,
וכולם ישנו רוב הלילה לידי במיטה (אולי חלק מהלילה בעריסה וחלק לידי, תלוי בילד ובתקופה) , לא העברתי אותם לחדר אחר או משהו כזה
חלקם היו עם מוצץ וחלקם בלי

זהו משתמש אנונימי כללי להריון ולידה בלבד!!

י"ז באייר תשפ"ב 23:07
בגיל 5 חודשים,
פעם אחרונה מסיבה רפואית הפסקתי הנקה ל24 שעות קצת פחות, וחזר מיד, בגיל חודשיים וחצי 😞
אם זיהיתן אותי אשמח לעדכון דרך המנהלות 😊
י"ז באייר תשפ"ב 23:08
הלידה הראשונה חזר המחזור אחרי חצי שנה, אבל היה לא כל כך סדיר ולקח קרוב לשנה עד ההריון הבא. אז יש מצב שחלק מהזמן היה דימום בלי ביוץ.
הבת שלי בעיקר ינקה, קצת אכלה שאוב אצל המטפלת (עבדתי אז במשרה חלקית), בלילה היא לא היתה אוכלת מגיל קטן, עוד לא ממש אכלה מוצקים.

הלידה השנייה המחזור חזר אחרי כמעט שנה, חסר סדיר ואחרי חודשיים הגיע ההריון הבא.
הבן שלי ינק בבית ואכל מוצקים במעון (ואולי גם בבית), לא אכל שאוב בשלב הזה, ינק גם בלילה.

עכשיו אני עם תינוקת בת 10 חודשים. יונקת ואוכלת מוצקים. מאחרי פסח כבר לא אוכלת שאוב, יונקת גם בלילה. בינתיים לא חזר המחזור.
י"ז באייר תשפ"ב 23:10
בדיוק כשהורדתי הנקות בלילה. המשכתי להניק רגיל במשך היום גם אחכ רק בשעות של 12-5 לא.
י"ז באייר תשפ"ב 23:11
ללא שום אמצעי מניעה, בהנקה מלאה, קיבלתי מחזור ראשון אחרי הלידה בגיל 4 חודשים של התינוק. ומאז מדי חודש בחודשו...
י"ח באייר תשפ"ב 01:23
י"ח באייר תשפ"ב 10:07
לק"י

תוך כדי הנקה, גם בלילות.
אבל כמובן שאכלו כבר מוצקים, ולא ינקו כל היום.

מתכון לבצק פריך בלי מרגרינה ובלי ביצים:

יש לי 2 מתכונים - בישול ומתכונים

י"ח באייר תשפ"ב 10:13
בראשון הפסקתי הנקות לילה ואז שבועיים אחר כך חזר המחזור
בשני שבוע אחרי החיסון קורונה קיבלתי מחזור. בלי שום שינוי בדפוס

והנקה בלילה משפיעה מאוד לטובה על רמות הפרולקטין
י"ח באייר תשפ"ב 10:28

אולי יעניין אותך