ב. אם אני מכינה את הלחמניות מקמח מלא- יוצא לי כ20 לחמניות (אני מתאימה אותן לילדים- שיהיו לא תפוחות מידי כדי שיואכלו אותם בקלות...) והקמח המלא עולה לי 10 שח... זה עדיין יוצא שווה (חוץ מהבריאות שזה בטוח יותר בריא...)
האמת שיש לי אופה לחם אבל הילדים לא כל כך אוהבים את מה שיוצא ממנו ובשביל להשתמש בו סדיר אני צריכה לקנות פורס לחם כי אני תמיד מסתבכת עם זה... ועכשיו אני רק מחפשת לצמצם, לא להשקיע...
או שפשוט בגלל שחותכים פרוסות יותר עבות אז זה נראה יותר הרבה אז זה יותר משביע.
) 

)
)
