המוסיקאי דודו אלהרר השתתף הערב (חמישי) באזכרה לרב מאיר כהנא הי"ד במלאת 19 שנים לרציחתו. אלהרר תקף בחריפות את כלי התקשורת, "התקשורת הישראלית עושה ככל העולה על רוחה ופועלת נגד המדינה".

בפתח דבריו אמר, "כידוע הרב מאיר כהנא ותנועת כך הוצאו מחוץ לחוק בטענה שהם מהווים פגיעה בדמוקרטיה. מאז הירצחו הדמוקרטיה בישראל עולה כפורחת. הוא הטיף לגירוש ערבים מישראל והואשם בגזענות. ועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל בראשותו של סלאח טוענים כי האזרחות הישראלית נכפתה עליהם, ותובעים אוטונומיה לאומית בתוך גבולות הקו הירוק, תומכים בחמאס ובחיזבאללה, אותם מדינת ישראל אינה מוציאה מחוץ לחוק והם אינם מואשמים בגזענות".

"חברי הכנסת הערבים התומכים במאבק מזויין של הפלסטינים ומעודדים ומשבחים אותם מעל דוכן הכנסת, ותובעים לבטל את מדינת ישראל כמדינה יהודית - ממשיכים לכהן בכנסת. הכנסת עצמה פועלת נגד החוק של הכנסת", הזכיר אלההר והוסיף, "ח"כ עזמי בשארה שברח מישראל, ויודע היטב למה הוא ברח, הוא כיהן כח"כ בהכשר של בית המשפט העליון. לא הוציאו את תנועתו מחוץ לחוק ועד היום לא הוצאה תנועתו מחוץ לחוק, והם חיים ובועטים בנו בחוצפה ובאין מפריע, אך הרב מאיר כהנא כן הוצא מחוץ לחוק. זה הצדק המעוות במדינה שלנו שאיבדה את כבודה ואת זקיפות קומתה".

"בכל הרעות החולות הללו אני מאשים בעיקר את התקשורת הישראלית. בלי טיפת יושרה עושה במדינה מה שהיא רוצה", אמר אלהרר והסביר, "זוהי תקשורת ממלכתית הפועלת בניגוד לחוקי הממלכה ונגד הממלכה ואין פרץ ואין צווחה. תקשורת רעה ורשעה,  חולה, טיפשה, שפופה, רשלנית נבזית ועלובה. תקשורת של ניבולי פה עצבניים ושטויות, תקשורת טמאה המתפארת בהכשרת שרצים. תקשורת של ידיעות סלקטיביות ופרשנויות סלקטיביות המייצגות שלושה אחוזים מצרכניה - המתעלמות מדעת הרוב המוחלט. מראיינים את מי שמתחשק להם ומתעלמים מהמציאות. שואלים את השאלות הלא נכונות במקום את השאלות הנכונות והמתבקשות. תקשורת שעושה את מלאכתה רמייה, שאינה מייצגת את ההשקפה הפוליטית הרווחת בכל הציבור שזהו תפקידה על פיה חוק, כי לדעה שלי שהיא הפוכה מדעתה של התקשורת יש קהל גדול יותר, ובכל זאת בכל הבמות ההממלכתיות הם השולטים. לי ולשכמותי יש חופש ביטוי מלא לפי החוק אבל אין לנו איפה לבטא אותו - הכול תפוס. אנחנו הרוב העם הנשלט, והם המיעוט השולט באמצעי התקשורת שלי, שלך של כולנו. עושים מאיתנו צחוק ואנחנו שותקים. זהו המעוות ואותו חובה לתקן. אני עושה את המעט שאני יכול - אני פוצה פה ומצפצף עליך תקשורת יקרה".