העיתונאי שלא שכח שהוא יהודי ישראלי

בעקבות הפרסום בטור ביקורת התקשורת 'ציטוטים' האחרון פנו גולשים רבים וביקשו לצפות בקטע. למענם ולמען מעוניינים נוספים הקטע המלא מתוך 'יוטיוב'.

ומתוך 'ציטוטים' (שמעון כהן): תנו כבוד לעיתונאי הזה שלא שכח שהוא אמנם עיתונאי אבל גם, ובראש ובראשונה, יהודי ישראלי.

מרגלית לא הסכים לקבל בשיוויון נפש עיתונאי, עאלק אובייקטיבי, את השתלחותו של זחאלקה בשר הביטחון שאותו הגדיר "שומע מוסיקה קלאסית ורוצח ילדים". מרגלית שב והטיח בחבר הכנסת "חוצפן. אתה חצוף. לך מפה. צא מכאן,, וכו'. זחאלקה ניסה לחזור על דבריו ולומר שברק אכן אוהב מוסיקה קלאסית ואכן רצח 1,400 ילדים. מרגלית אסף את כל הבוז שיכול היה לגייס והטיח אותו בזחאלקה ש"שכח את הקסאמים ואת הטרור החמאסי".

זחאלקה הטיח במרגלית שהוא משרתם של ראשי הממשלות בישראל ולא יותר מסתם "עיתונאי חצר". לאחר כמה "צא מכאן", "לך מפה" וכיוצא באלה מכיוונו של מרגלית ועוד כמה גידופים מצידו של הח"כ יצא זחאלקה מהאולפן זועף, ובעוד מרגלית פונה לרונן ברגמן ב"ראית את החוצפן הזה", השיב לו זחאלקה מעבר לקלעים אל תוככי האולפן: "אל תגיד חוצפן", ואז זה הגיע: "פה זה שייח' מוניס", אמר. מרגלית עט על הדברים כמוצא שלל רב והטיח בח"כ היוצא "זהו זה. זו הנקודה. פה זה שייח' מוניס. אתה רוצה לכבוש את כאן". אמר והמשיך בעבודתו לאייטם הבא.