מרוץ משפחתי לגיוס תרומות לנזקקים

משפחת בר און מרעננה תרוץ יחד (כולל הילד בן ה-8) במרוץ רעננה במגמה לאסוף תרומות לנזקקים לקראת ליל הסדר.

שמעון כהן - ערוץ 7 , ו' באדר תשע"ב

בעוד קצת פחות מחודש, כשבועיים לפני חג הפסח, צפוי להתקיים מרוץ רעננה השנתי. בין כל הרצים צפויה למשוך תשומת לב משפחה אחת שהחליטה לרוץ יחד, כולל צעיר הבנים בן השמונה, בדבוקה אחת עד לקו הסיום, וזאת במגמה לאסוף תרומות לנזקקים לקראת ליל הסדר.

המשפחה המדוברת היא משפחתם של עו"ד רענן בר-און מרעננה, ורעייתו, הרופאה הבכירה ד"ר יעל בר-און (עיני), ואיתם ארבעת ילדיהם – ענבל (16), רועי (12), עופרי (12) ואלעד (8) שהחלו בימים אלה באימונים לקראת המרוץ.

המשפחה צפויה לרוץ במסלול התחרותי של 10 ק"מ, כדי לגייס תרומות שתועברנה, לאחר המרוץ, למשפחות נזקקות, לצורך רכישת סלי מזון לפסח.

במסגרת האימונים רצה המשפחה, לרבות הילדים הצעירים, מסלול של 11 ק"מ, ארוך יותר ממסלול המרוץ. האימונים מתבצעים בכל תנאי מזג אוויר. מראה המשפחה הרצה בקבוצה אחת הפך להיות שיגרתי ברעננה, ולא אחת הם זוכים למחיאות כפיים וקריאות עידוד מעוברים ושבים, הנתקלים בהם בשעת הריצה.

אלעד, צעיר הילדים, תלמיד כיתה ד' בבית הספר "יחדיו", מספֵּר שבתחילה קיבלו חבריו בפליאה ובהשתאות את העובדה שהוא מצליח לרוץ מסלול של 11 ק"מ. אלעד מספר שהאימונים הוכיחו לו, פעם נוספת, את מה שהסבירו ההורים, כי  "הכול מהראש" והכול תלוי בכוח הרצון.

ילדי בר-און מספרים על הריצה המשפחתית המשותפת כקבוצה, יחד, לאורך כל המסלול, וכאשר מי מהם מתעייף האחרים מעודדים אותו ומדרבנים אותו להמשיך.

בינתיים, שיא הריצה שלהם עומד על פרק זמן של שעה אחת ל- 11 ק"מ. משפחת בר-און מקווה, שבמרוץ עצמו, כאשר לא יהיו רמזורים אדומים הכופים המתנה לאור ירוק, ולא תהא תנועת מכוניות, יצליחו לשבור את השיא של עצמם ולהעמיד את פרק זמן הריצה על פחות משעה.

המשפחה מזמינה את המעוניינים לתרום לעשות זאת דרך בנק דיסקונט, סניף כיכר המדינה, מס' חשבון 14538, ומתחייבים להפקיד  כנגד  כל  סכום  שייתרם  סכום  זהה מטעמה , לצורך  המשפחות  הנזקקות .