בוסקילה נערך לבחירות: "ממשיכים בעשייה"

500 פעילים בכנס פתיחת הקמפיין של אורי בוסקילה בעיר בת ים. ראש העיר שלומי לחיאני סיפר על "חבר אמת ושותף טבעי".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ט"ו באב תשע"ג

בוסקילה נערך לבחירות: "ממשיכים בעשייה"-ערוץ 7
אורי בוסקילה
אתי קורקוס

500 פעילים ופעילות השתתפו בכנס פתיחת מערכת הבחירות של אורי בוסקילה, ממלא מקום ראש העיר בת ים, המוביל את תנועת "דרכי נועם" לקראת הבחירות שיערכו באוקטובר.

שלומי לחיאני, ראש העיר, סיפר למשתתפים על בוסקילה ותיאר אותו כ"חבר אמת ושותף טבעי". חבר הכנסת לשעבר זאב ביילסקי שיתף את הנוכחים בפעילותו של בוסקילה בבית ים במשך השנים האחרונות. 

הכנס נערך תחת סיסמת הבחירות "ממשיכים בעשייה" , הכוללת בתוכה את רצונו של בוסקילה לחזק את הזהות היהודית בקרב התושבים ולהביא לחינוך ולרווחה טובים יותר עבור אנשי בת ים.

"לברכה אנו זוכים כידוע רק בדברים סמויים", אמר בוסקילה לערוץ 7 בחודש שעבר, "האחדות של הציבור הדתי והחרדי בבת ים היא המפתח לכל".

בתום יום הבחירות המוניציפאליות שיתקיימו בחודש אוקטובר הקרוב, בוסקילה יביט לאחור ויצפה בחמש שנים של שותפות בין הציבור הדתי לאומי בבת ים, לבין הציבור החרדי; ש"ס ואגודת ישראל.

"הבאנו ארבעה מנדטים בבחירות האחרונות, זו הצלחה ללא ספק וזכינו לפעול רבות לטובת חובשי הכיפות בפרט ולטובת תושבי העיר בכלל", אמר בוסקילה וסיפר כי בבחירות הקרובות הוא עומד בראש רשימה עצמאית, ומקווה כי 'הבית היהודי' תצטרף יחד עם הרשימות החרדיות.

הוא אינו מחפש כח פוליטי בעלמא, כלשונו, "ככל שנהיה חזקים יותר גם הציבור שלנו יהנה הרבה יותר", בוסקילה מסביר כי רשימה מאוחדת פירושה ביטוי רחב לגווני ציבור רבים יותר, רשימה שתוכל לפעול יותר בהנהגת בת ים.

יחד עם זאת, בוסקילה מודה כי אינו יודע לנבא את הרכב הרשימה שייקבע בסופו של דבר, "הרכב מנצח לא מחליפים אז אני מקווה שכולם ידעו להסיק מסקנות. עשינו דברים יפים עם ראש העיר לחיאני. יש שלושה סניפים פורחים של בני עקיבא ועוד שני סניפים של תנועת אריאל. כולם יחד מגיעים כמעט לאלף חניכים, ברוך ה'".

בוסקילה רמז למתחים בפוליטיקה הארצית סביב סוגיית הרבנות הראשית, "בפרט בימים אלה, ראוי לחפש את המאחד בין המפלגות הדתיות- חרדיות ולא את המפלג. זו אינה סיסמא. כאן בבת ים צריך להמשיך עם הפעילויות הגדולות שעשינו; לזהות יהודית, למסורת, לחינוך ולחיבור לשורשי העם היהודי".

בוסקילה קובע לסיום כי אחדות "היא המפתח ליצירת פעילות מוצלחת ועניפה לטובת התושבים, וצריך לעמוד מאחוריה סביב השעון, ביום ובלילה".טוען....

צילום: אברהם הורן