הרב איתי קרמר - יו"ר הבית היהודי בבת ים

רשימה משותפת עם סיעות דתיות וחרדיות תובא בימים הקרובים לאישור מועצת הסניף בבת ים. בבחירות האחרונה זכתה הרשימה ב-4 מנדטים.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ז באב תשע"ג

רב קהילת 'נעם אלימלך' בבת ים, הרב איתי קרמר, נבחר להוביל את רשימת 'הבית היהודי' בעיר.

בימים הקרובים תובא לאישור מועצת הסניף בבת ים, רשימה משותפת עם סיעות דתיות וחרדיות.

הרב קרמר, בן 40 ואב לתשעה, שירת בעברו כרב צבאי בחיל מודיעין והשתחרר בדרגת סרן. עוד שימש הרב קרמר כרב ומחנך בישיבת בני עקיבא בבת ים.

הרב קרמר נבחר כאמור לתפקיד יו"ר הרשימה למועצת העיר מטעם 'הבית היהודי', ברוב של 13 קולות. כבר בימים הקרובים מתכוון הרב להגיש למועצת הסניף הצעה שתציג רשימה משותפת עם תנועת 'דרכי נעם' בראשותו של ממלא מקום ראש העיר בת ים, אורי בוסקילה.

"אני מודה על האמון שנתנו בי חברי הסניף", אמר הרב קרמר, "בעזרת ה' אוביל מהלך של איחוד השורות לריצה משותפת עם מגוון הזרמים של הציבור הדתי בבת ים, מהלך שהוכיח את עצמו בבחירות האחרונות למועצת העיר", סיפר.

ממלא מקום ראש העיר, אורי בוסקילה, בירך את הרב קרמר על בחירתו ליו"ר הסניף. "מדובר על אדם ראוי ומוערך, אשר תרם רבות בתחום החינוך, הערכים, וחיזוק הזהות היהודית בבת ים. אין לי ספק כי בחירתו של הרב קרמר תאיץ את הכוחות של הציבור הדתי בבת ים".

בקדנציה הקודמת התמודדה 'הבית היהודי' בבת ים, במסגרת רשימה דתית מאוחדת תחת האותיות 'בס' עם תנועת ש"ס ועם 'דרכי נעם' של בוסקילה, רשימה שזכתה בארבעה מנדטים.